به گزارش افکارنیوز،

حجت الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی امروز در همایش طلایه داران تبلیغ که در آستانه ماه محرم در مصلای تبریز برگزار شد،گفت : تحریف گفتمان امام و نفوذ دشمن در بدنه نظام،دو تهدید مهم برای انقلاب اسلامی است . 

 

وی افزود : تحریف ارزش های انقلاب تداوم سیاست تبدیل گفتمان علوی به گفتمان اموی است .

 

 رئیس ستاد آثار دفاع مقدس روحانیون گفت : روحانیان و واعظان باید مقابل تحریف تفکر ولایت فقیه بایستند چرا که اگر راه امام گم شود یا مورد غفلت قرار بگیرد،مردم سیلی خواهند خورد .

 

مصلحی ایجاد اشتباه محاسباتی ، دادن وعده های دروغ ، القای یاس و نا امیدی ، خیال پردازی ، تغییر خطوط قرمز نظام و نفوذ فردی و جریانی را مهمترین محورهای هجوم سرویسهای جاسوسی اسراییل و آمریکا به انقلاب اسلامی برشمرد .

 

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌ های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس افزود : امروز نفوذ فردی و نفوذ جریانی از برنامه‌های اصلی سرویس‌های اطلاعاتی دشمن است.

 

حجت الاسلام حیدر مصلحی یکی از مصادیق اصلی نفوذ موردی را اجیر کردن برای ترور اشخاص و نخبگان برشمرد و گفت :   امروز ترورها از نوع گلوله و بمب به ترور بیولوژیکی و شخصیتی تغییر یافته است.

 

وزیر سابق اطلاعات در باره نفوذ جریانی هم گفت : دشمن قصد دارد در این نفوذ، توده‌های مردم را هدف قرار دهد و چهار هدف اصلی‌اش تغییر در باورها، آرمان‌ها، نگاه‌ها و سبک زندگی مردم است که با دو ابزار پول و جاذبه جنسی زنان در حال پیاده سازی آن‌هاست.

 

حجت الاسلام مصلحی با اشاره به افزایش روز افزون قدرت ایران در منطقه به ویژه در سوریه،باوجود حمایت های بیشمار سعودی‌ها و غرب از تروریستها،افزود: امروز باوجود دلار و دینار و درهم عربستان و آمریکا جبهه مقاومت اسلامی پیروزمندانه در حال پیشروی در منطقه است .