به گزارش افکارنیوز،

روستای سرسبز و خوش آب و هوای هاشم آباد درکنار رودخانه ی پر آب در بخش سیلوانا جایی که دو سال است سه دوست با همکاری یکدیگر و پشت کار و همت خود موفق شده اند با اجاره ی یک قطعه زمین دو هکتاری کار آفرینی کرده و به موفقیت دست یابند.

آقای مسعود محمدی کار آفرین موفق در زمینه ی سبزی کاری در گفتگو با خبرنگار سیلوانا نیوز از فعالیت خود می گوید:

بنده محمدی با دو نفر از دوستانم دربهار سال 94 از ارومیه به بخش سیلوانا امدیم و با همکاری یکدیگر با اجاره ی یک زمین شروع به کار کردیم ، خوشبختانه در این مدت مردم هم از ما استقبال خوبی داشته اند و فروش بسیار خوبی داریم.

ان شاءالله در سال جدید استقبال بیشتر خواهد بود چون ما کاشت و برداشت سبزیجات رو تا 12 نوع سبزی افزایش دادیم .

در حال حاضر هم در اواخر اردیبهشت ماه آماده ی فروش محصول سال جدید هستیم.

این کشاورز موفق منطقه، پیامی هم برای جوانان داشت:

هر کسی میتواند در هر جایی که باشد با کمی فکر و پشتکار خود اشتغالی کند من از جوانان میخواهم با امید به آینده و توکل بر خدا در هر کاری بدون ترس کمر همت ببندند و کار را آغاز بکنند ، منطقه سیلوانا با ظرفیت های فراوان و پتانسیل های بی نظیر به خصوص در زمینه ی کشاورزی برای جوانان فرصت های فراوانی را در خود جای داده اگر جوانان ما بخواهند می توانند با کمی تلاش وفکر روشن به موفقیت های بزگری دست یابند.

منطقه سیلوانا با توجه به آب و خاک مناسب بخصوص در زمینه ی کشاورزی دارای ظرفیت های بی نظیری است که شاید در کمتر نقطه ای از ایران بتوان این ظرفیت را پیدا کرد ، جوانان باید قدر نعمت های الهی را بدانند .

در پایان گفتگو محمدی بعنوان شخصی که از شهر در منطقه مرزی در کشاورزی به موفقیت دست یافته و هم اکنون فعالیت اقتصادی خوبی را از طریق کشاورزی به راه انداخته است گفت: مسئولین محترم اگر دوست دارند در کشور کار‌آفرینان موفق باشند و جوانان به این سمت حرکت کنند باید به فکر حمایت های همه جانبه از این قشر باشند ،‌بدون حمایت های مستقیم دولتی شاید حرکت کردن در این راه خیلی سخت باشد.

ما هم برای این زحمت کشان آرزوی سربلندی و موفقیت بیشتر داریم .