به گزارش افکارنیوز،

سرپرست بخشداری مرکزی مهاباد در گفت و گو با خبرنگار مُکریان از صرف اعتبار 300 میلیارد ریالی از سوی این بخشداری در راستای عمران بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

پاکزاد در این باره افزود: این اعتبار در حوزه های مختلف از جمله ایجاد پل،اجرای طرح هادی، نوسازی معابر، جدول گذاری، ایجاد دیوار ساحلی و بهداشت محیط صرف شده است.

وی با اشاره به اجرای موفق نهضت آسفالت در روستاهای بخش مرکزی مهاباد افزود: در 22 روستا حدود 373500 متر مربع آسفالت ریزی شده است که یکی از شاخص ترین پروژه های اجرا شده در سال 94 برای عمران و آبادانی روستاهای شهرستان محسوب می شود.

بخشدار مرکزی مهاباد از بهره برداری از ساختمان 3 دهیاری در آینده نزدیک خبر داد و اضافه کرد: سال 94 علاوه بر توفیقات عمرانی و خدماتی در بخش مرکزی موفقیت های فرهنگی ورزشی فراوانی نیز به دست آمد که می توان به برگزیده شدن روستای داشخانه به عنوان روستای دوستدار کتاب در سطح کشور اشاره کرد.

وی با تشکر از دهیاران و اعضای محترم شورای روستاهای بخش مرکزی گفت: اعضای شوراهای اسلامی در روستاها بدون هیچ چشم داشتی  خود را وقف خدمت به مردم کرده اند، 480 انسان بزرگ و کم توقع که در کمال متانت و وقار در سنگر خدمت به مردم و نظام در راستای پیشرفت و تعالی روستاهای خود در تلاش اند.

پاکزاد با انتقاد از نحوه برگزاری مراسم روز شوراها در شهرستان هم گفت: در کمال تاسف در مراسم روز شوراهای که در سالن وحدت شهرداری مهاباد برگزار شده بود ، دستگاههای خدمت رسان و ادارت شهرستان زحمات شورای اسلامی روستاها را نادیده گرفتند و حتی به عنوان یادبود یک لوح خشک و خالی هم به آنها ندادند.