به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ علی ابراهیمی سه شنبه شب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ظهر امروز سه شنبه در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تیراندازی در شهرک فجر حوالی مسجد فدک، موضوع به سرعت در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با هماهنگی واحدهای امدادرسان، مصدومان به بیمارستان منتقل و بررسی های تکمیلی از این حادثه ادامه یافت و در مراحل اولیه مشخص شد که سه نفر در این نزاع براثر گلوله مجروح و تعداد چهار نفر دیگر نیز بر اثر پرتاب سنگ مجروح شدند.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: طبق بررسی ماموران پلیس، چند نفر از اهالی محل در پی اختلاف حساب با همدیگر، درگیر می شوند که در این بین، یکی از ۲ طرف اقدام به تیراندازی کرده و پس از مصدوم کردن سه نفر به همراه همدستانش از محل متواری می شوند.

گفت: پس از شناسایی تیرانداز، دستگیری متهمان در دستور کار فرماندهی انتظامی ارومیه و پلیس آگاهی آذربایجان غربی قرار گرفت که در کمتر از ۲ ساعت ضارب اصلی و سایر متهمان دستگیر شدند.

سرهنگ ابراهیمی با اشاره به اینکه روند بررسی های این حادثه ادامه دارد و متهم پس از سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی می شود اضافه کرد: مصدومان این حادثه نیز در حال مداوا در مراکز درمانی هستند و وضعیت آنها رضایت بخش اعلام شده است.