به گزارش افکارنیوز،

رسول جلالی رئیس دادگستری شهرستان ری، غلامرضا نوفرستی دادستان شهرستان ری به همراه سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) از بخش‌های مختلف مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به شهروندان به ویژه در بحران کرونا قرار گرفتند.

رسول جلالی رئیس دادگستری شهرستان ری ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت و پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا گفت: به راستی کار در بهشت زهرا (س) به ویژه در شرایط بحران کاری سخت و طاقت فرسا است و زحمات پرسنل بهشت زهرا (س) و در راس آن مدیرعامل این سازمان در بحران کرونا به نوعی جهاد عظیم است.

رئیس دادگستری شهرستان ری افزود: از نکات قابل توجه در بهشت زهرا (س) این است که با توجه به حجم زیاد مراجعه کننده و ارباب رجوع در طول روز پروتکل‌های بهداشتی به خوبی رعایت می‌شود و خدمات مناسب در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به شهروندان ارائه می‌شود.

جلالی رئیس دادگستری شهرستان ری در مورد فعالیت ۹ ماهه بهشت زهرا (س) در بحران کرونا تصریح کرد: اقدامات بهشت زهرا (س) از اولین روز‌های این بحران آغاز شده و همچنان با تلاش و زحمات عزیزانی که با جان و دل به شهروندانی که به دلیل کرونا حتی خانواده خودشان از متوفیان دوری می‌کنند، به بهترین نحو ممکن خدمات رسانی انجام می‌دهند.

مدیریت بهشت زهرا (س) در کرونا باید الگوی سایر دستگاه‌ها باشد

در ادامه غلامرضا نوفرستی دادستان شهرستان در خصوص خدمات سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا گفت: یکی از مراکزی که در بحران کرونا زحمات و فعالیتش افزایش داشته سازمان بهشت زهرا (س) است و ما وظیفه خود دانستیم که برای تشکر و قدردانی از این عزیزان به ویژه مدیرعامل این سازمان در بهشت زهرا (س) حاضر شویم و رو در رو با همکاران و تلاشگران خاموش در عرصه خدمات رسانی به مردم در این بحران دیدار کنیم و به آنان خداقوت بگوییم.

نوفرستی دادستان شهر ری افزود: با بازدیدی که از قسمت‌های مختلف مجتمع عروجیان انجام شد و همچنین بنا به گزارش مدیران ارشد ستاد کرونای استان تهران رعایت دستروالعمل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی در بهشت زهرا (س) در بالاترین سطح قرار دارد و تعداد دفعات غربالگری و اهمیت دادن به شرایط کاری پرسنل از دیگر افتخارات این سازمان است که مدیریت عالمانه و با برنامه سازمان بهشت زهرا (س) آن را محقق کرده است.

وی افزود: مدیریت بهشت زهرا (س) در بحران کرونا و تکریم خانواده‌های داغدار نقطه قوت نظام اسلامی است و باید الگوی سایر دستگاه‌ها باشد.

در ادامه نوفرستی دادستان شهرستان ری با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده در بهشت زهرا (س) باعث افتخار و عزت کشور عزیزمان است گفت: من پس از بازدید از بهشت زهرا (س) و دریافت گزارش عملکرد این سازمان در بحران کرونا پیشنهاد دادم تا این موارد رسانه‌ای شود و مردم در جریان حماسه‌ای که توسط این پرسنل شریف و زحمتکش انجام شده است، قرار گیرند.

وی افزود: اینکه در حکومت اسلامی و شیعه سازمان بهشت زهرا (س) در این بحران بی سابقه به یاری و کمک سایر ادیان الهی می‌شتابد و درگذشتگان بر اثر بیماری کرونا را با درخواست خودشان رتق و فتق می‌کند از افتخارات و سربلندی نظام اسلامی و ما شیعیان است و دنیا باید این را بداند.

دادستان شهرستان ری در خصوص نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سطح شهرستان ری و تمهیدات دادستانی برای این امر گفت: رصد حقوق عامه از وظایف دادستانی است و ما به طور مستمر با نامه نگاری به ادارات بهداشت شهرستان تمامی دستورالعمل‌های صادره از ستاد ملی کرونا را رصد می‌کنیم و بر اجرای آن نظارت دقیق داریم که سازمان بهشت زهرا (س) از جمله دستگاه‌هایی است که به بهترین شکل ممکن دستورالعمل‌های بهداشتی را اجرا می‌کند.

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) گزارش جامعی در خصوص اقدات صورت گرفته و برنامه‌های مدیریتی سازمان بهشت زهرا (س) به ویژه در بحران کرونا ارائه کرد.

مدیر عامل بهشت زهرا (س) تصریح کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و صیانت از جان شهروندان و پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) از برنامه‌های اصلی و راهبردی ما در بحران کرونا بوده و کارکنان بهشت زهرا (س) از ابتدای این بحران در کنار شهروندان و مراجعه کنندگان داغدار بوده وبدون وقفه و با ایثارگری به خدمات رسانی می‌پردازند و این بحران همچنان ادامه دارد.

گفتنی است، رسول جلالی رئیس دادگستری شهرستان ری، غلامرضا نوفرستی دادستان شهرستان ری به همراه سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) از بخش‌های مختلف مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س)، سالن‌های تطهیر، اورژانس عروجیان و سالن‌های انتظار و اقامه نماز میت بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به شهروندان به ویژه در بحران کرونا قرار گرفتند و با حضور در جمع تطهیرکنندگان از آنان تقدیر کردند.