به گزارش افکار نیوز به نقل از مهر، مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی امروز اعلام کرد که این مرکز هیچ گونه پیامک و یا پست الکترونیکی برای داوطلبان شرکت کننده در کنکورهای این دانشگاه ارسال نمی کند و هر گونه اطلاع رسانی به داوطلبان تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی این مرکز و مراجع رسمی اعلام می شود.

عبدالله سجادی جاغرق درباره این موضوع اعلام کرد برخی افراد شاید به علت مشکلات شخصی که با برخی داوطلبان کنکور دارند برای آنها پیامکهایی از طریق اینترنت ارسال می کنند که مرکز آزمون دانشگاه بلافاصله با شناسایی این افراد آنان را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کرد.

وی با اشاره به محتوای این پیامکها اظهار داشت: به عنوان مثال محتوای برخی از این پیامکها نداشتن امکان شرکت در کنکور و ناقص بودن اطلاعات کنکوریها بوده است.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: این پیامکها به طور مداوم توسط مرکز آزمون رصد می شود و متخلفین به مراجع نظامی تحویل داده می شوند.

وی در پاسخ به پرسش مهر درباره اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان در مرحله دوم تکمیل ظرفیت کنکور که توسط برخی واحدهای دانشگاهی به کنکوریها از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود، گفت: ممکن است دانشگاههای پذیرنده داوطلبان از طریق تلفنی که مرجع مشخص دارد درباره اعلام نتیجه با داوطلبان تماس بگیرند.

سجادی جاغرق همچنین درباره نحوه اطلاع رسانی به داوطلبانی که در مناطق آزاد این دانشگاه پذیرش می شوند به مهر گفت: به علت شرایط خاص پذیرش در این واحدها، مراکزی که در مناطق آزاد قرار دارند حتماً با داوطلبان تماس می گیرند.