یک زن خانه دار تایلندی بر اثر حمله مار پیتون زخمی شد. این مار که بیش از ۲ متر طول داشت در داخل سرویس بهداشتی به این زن حمله ور شد. «بون سونگ پلای کاو» ۵۴ ساله که در این حادثه از ناحیه دست مجروح شده بود بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.

این زن پس از انجام درمان اولیه بلافاصله به نزدیکترین بیمارستان محلی منتقل شد. این اتفاق روز یکشنبه و در منطقه «ساموت پراکان» واقع در مرکز تایلند رخ داد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی تایلند این زن دو بار، یک بار از ناحیه پا و بار دوم از ناحیه دست مورد حمله این خزنده قرار گرفت. این زن پس از جداکردن مار از دستش بلافاصله به بیرون از خانه دوید و از همسایگانش درخواست کمک کرد. شوهر این زن پس از بستن درب توالت با مرکز نجات حیوانات تماس گرفت و از آن‌ها درخواست کمک کرد.

حمله مار پیتون به زن خانه دار تایلندی!

او بلافاصله زنش را به بیمارستان منتقل کرد. خانم پلای کاو پس از انجام آزمایشات در خصوص تشخیص سمی یا غیرسمی بودن مار از بیمارستان مرخص شد. پزشکان بیمارستان به منظور جلوگیری از هرگونه عفونت احتمالی برای این زن آنتی بیوتیک تجویز کردند. پرسنل مرکز نجات حیوانات نیز پس از شکار مار پیتون این خزنده را از خانه این زوج منتقل کردند.

حمله مار پیتون به زن خانه دار تایلندی!

گفتنی است؛ حمله این مار پیتون به این زن تایلندی در حالی خبرساز می‌شود که ماه گذشته نیز یک نوجوان اهل این کشور در حادثه‌ای مشابه در سرویس بهداشتی منزلشان مورد حمله مار پیتون قرار گرفته و مجروح شده بود.