جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران درباره حادثه حریق در یک گاراژ لوازم یدکی در میدان رازی پایتخت، اظهار داشت: ساعت 8:15 صبح امروز وقوع یک حادثه حریق در میدان رازی تهران ابتدای خیابان قلمستان به سامانه 125 آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: پس از اطلاع نیروهای آتش‌نشانی 3 ایستگاه همراه با خودروهای پشتیبانی در مدت زمان 3 دقیقه به محل اعزام شدند و مشخص شد که یک گاراژ دارای چندین باب مغازه که مربوط به خرید و فروش لوازم یدکی بوده طعمه حریق شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: مغازه‌های این گاراژ دارای کرکره‌های برقی بسته بود که نیروهای آتش‌نشانی موفق به بازگشایی آن شدند و از پشت گاراژ نیز برخی از نیروها وارد محل حادثه شدند تا اقدامات لازم را جهت اطفاء حریق انجام دهند.

ملکی بیان داشت: یک انبار 150 متری لوازم یدکی همراه با کارتن‌های مربوطه طعمه حریق شده بود و مشخص نیست که آیا ابتدا مغازه‌ها دچار حریق و سپس انبار و یا برعکس بوده است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه این حادثه مصدومی به همراه نداشته است، گفت: نیروهای آتش‌نشانی اطفاء حریق را انجام داده و مشغول لکه گیری و ایمن سازی محل هستند.