سیدکامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با بیان اینکه امروز (دوشنبه ۲۲ دی) دفترچه تکمیلی آزمون استخدامی و وزارت بهداشت از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد، اظهار کرد: با انتشار این دفترچه در مجموع ۳۸ هزار و ۹۵۲ نیروی انسانی جدید به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور افزوده می‌شود.

او  افزود: داوطلبان در ۹۹ رشته شغلی برای استخدام در وزارت بهداشت ، موسسات وابسته، دانشکده و دانشگاه‌های علوم پزشکی رقابت خواهند کرد.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت تصریح کرد: آزمون بهمن سال جاری شمولیت قابل توجهی در حوزه تامین نیروی انسانی دارد، به گونه‌ای که بیمارستان‌های تازه تاسیس و فعال، مراکز بهداشتی و درمانی، اورژانس ۱۱۵، سازمان غذا و دارو، ستاد دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان انتقال خون را شامل می‌شود.

تقوی نژاد، تاکید کرد: توصیه می‌شود داوطلبان آزمون به متن آگهی استخدامی و جدول مشاغل درج شده در اطلاعیه سازمان سنجش توجه کنند.

او در پایان گفت: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت نام اقدام نکرده بودند، ترتیبی اتخاذ شد که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه ۲۵ دی ماه، ثبت نام کنند.