فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام در مرحله پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ‌کاربردی بهمن ماه سال ۹۹ از (چهارشنبه ۱۷ دی) آغاز شد.

او در ادامه اظهار کرد: با توجه به مصوبات بیست و چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مقرر شد برای ظرفیت خالی مانده رشته‌های تحصیلی دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ۹۹ پذیرش در نوبت بهمن انجام شود.

سخنگوی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: تمامی متقاضیان اعم از متقاضیانی که در پذیرش دوره مذکور در مهر ثبت‌نام کرده و یا ثبت‌نام نکرده باشند، می‌توانند برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی مراکز آموزشی پذیرنده دانشجو در این مرحله اقدام کنند.

او افزود: داوطلبان می‌توانند ضمن مشخص کردن رشته و مرکز آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک مورد نیاز دوره مهندسی فناوری به مرکز آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش توضیح داد: این مهلت امروز پنج شنبه ۲۵ دی ماه به پایان می رسد.

مدارک لازم برای ثبت‌نام

۱- شش قطعه عکس پرسنلی پشت سفید تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری

۲- یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت

۳- یک برگ تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت

۴- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی (اعم از پیوسته/ ناپیوسته) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای به انضمام یک برگ تصویر آن

۵- فرم تایید معدل برای دانشجویانی که تا تاریخ ۹۹/۱۱/۳۰ تمامی دروس مقطع کاردانی خود را خواهند گذراند و تاکنون گواهی نامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است. این دسته از متقاضیان می‌بایست میانگین نمرات واحد‌های درسی گذرانده شده تا تاریخ ۹۹/۰۷/۳۰ را در این کاربرگ و تقاضانامه ثبت‌نامی درج کنند.

۶- اصل گواهی اشتغال به کار مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار و برای شاغلین نیرو‌های مسلح ارائه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای متقاضیان کدرشته محل‌هایی که پذیرش درآن‌ها تنها مختص شاغلان است.

۷- ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص کند.