محمود کلهری درباره دومین پویش مردمی آزادی مادران زندانی اظهارداشت: شهردار ی در کنار فعالیت های عمرانی در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز دغدغه دارد. در سال گذشته وقتی کرونا در شب عید همه را درگیر کرد در جلسه ای با حضور شهردار تاکید شد که از دستفروش ها غفلت نکنید.

وی افزود: معمولا شهرداری با دستفروش ها برخورد قهری دارد و قانون هم همین را می گوید ولی فضای کشور طوری بود که با همه مشکلات حناچی به این موضوع تاکید کرد و قرار شد به دستفروش هایی که به خاطر کرونا نتوانستند نان شب پیدا کنند کمک نقدی بکنیم. در آن اوضاع و احوال اقتصادی بین 500 تا یک میلیون تومان در مناطق 22 گانه به این افراد پرداخت شد.

شهردار منطقه 5 تهران با بیان اینکه شهرداری در کنار فعالیت های عمرانی در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز دغدغه دارد ادامه داد: امروز بسیار خوشحالم که توفیق شد تا برای اجرای یکی از مهمترین تکالیف خود یعنی مادران زندانی و آزادی آنها که برای جرایمی غیر عمد محصور هستند اقدام کنیم. این امر به قدری ارزشمند و مقدس بود که همه با همه محدودیت ها شریک شدند و دست تک تک خیرین را می بوسم.

وی گفت: سال گذشته در جریان این پویش 35 زندانی آزاد شدند و امسال قصد داریم 50 زندانی زن را در آستانه عید نوروز به خانواده هایشان برسانیم که قطعا با همت خیرین، هنرمندان، ورزشکاران و مردم شریف منطقه رقم خواهد خورد.