سردار حسین رحیمی در مراسم صبحگاه مشترک با اشاره به حوادث و رویدادهای مهم سال 99 اظهار داشت: در این سال شاهد حوادث و اتفاقات مختلفی بودیم که بحمدالله علیرغم تلاش دشمنان و فشارهای اقتصادی، سیاسی و... سال 99 با همراهی و همدلی خوب مردم به خوبی به سرانجام رسید.

وی با تاکید بر دشمنی‌های همه جانبه دشمنان برای جلوگیری از انجام صادرات نفت و انجام معادلات بانکی و تشدید تحریم های ظالمانه دشمنان، عنوان داشت: با رهبری‌های داهیانه امام خامنه ای عزیز و همراهی و همدلی ملت بزرگ و نجیب ایران به همه سختی ها فائق خواهد آمد و به حول قوه الهی روز به روز بر شوکت و ابهت ایران اسلامی افزوده خواهد شد.

سردار رحیمی با ارزیابی عملکرد سال 99 پلیس پایتخت و کسب رتبه های برتر در حوزه های مختلف و از جمله در موضوع اشراف فرماندهی، تصریح کرد: امروز با تلاش ها و مجاهدت های صورت گرفته، شاهد وجود امنیت پایدار و با ثباتی در کشور عزیزمان هستیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به رضایتمندی رهبر معظم انقلاب در راس و همچنین اکثریت مسئولان و بخصوص مردم شریف و گرانقدرمان از عملکرد نیروی انتظامی، عنوان داشت: این تایید و رضایت از عملکرد و رفتار شما همکاران عزیزم در حوزه های مختلف انتظامی و ترافیکی است که باید روز به روز بر اهتمام و جدیت خود در انجام وظایف محوله بیفزاییم و این مهم را تقویت کنیم.

سردار رحیمی افزود: نقش پلیس تهران در بالا بردن وجهه نیروی انتظامی در افکار عمومی نقشی بی بدیل است چون همواره شما در معرض دید و قضاوت مسئولان هستید.

وی با اشاره به کشف بیش از 76 درصد جرایم در پایتخت و کشف بیش از 26 تن انواع مواد مخدر و برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس و برهم نزنندگان امنیت و آرامش مردم، بیان داشت: با تلاش شبانه روزی همکارانم امروز شاهد امنیتی مطلوب و با ثبات در پایتخت ایران سلامی هستیم.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه قدردان تلاش و زحمات شما همکاران عزیزم در برقراری امنیت و آسایش مردم هستم، بیان داشت: مطمئن باشید که دعای خیر مردم بدرقه راه شما خواهد بود وقتی که مجاهدانه و ایثارگرانه برای تامین امنیت و آرامش آنان تلاش می کنید.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در سال 99 با طرح های مختلف و در حقیقت در اقدامی جهادی با معضلات و جرایم مختلف در حوزه حقیقی و مجازی برخورد کردیم و نتایج قابل قبولی را نیز کسب کردیم، گفت: در رفتار و برخورد با مردم و حتی متهمان و محکومان با متانت و ادب و با سعه صدر برخورد کرده و هرگز فراموش نکنید که مردم ولی نعمتان واقعی ما هستند.

فرمانده انتظامی پایتخت خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم که پلیس در تراز انقلاب اسلامی بوده و بیش از پیش برای خدمت به مردم تلاش کنیم.