علیرضا زالی، رئیس ستاد مبارزه با کرونای تهران  با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری ، ضمن دیدار با دکتر ولایتی رئیس این مجموعه، در بازدید نوروزی و حضور در بخش ‌ای مختلف، با جمعی از پزشکان، متخصصان و کادر درمانی این مرکز  ملاقات کرد.

در این برنامه، ولایتی ضمن خوش آمدگویی و تبریک اعیاد شعبانیه و آغاز سال جدید، از تلاش‌ها و مجاهدت‌های تمامی مدافعان سلامت در سراسر کشور و به ویژه کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری تقدیر و تشکر کرده و اظهار امیدواری کرد: در سال جدید که با دو میلاد منجی عالم بشریت همراه است شاهد از بین رفتن ویروس کرونا و بازگشت آرامش و سلامت به ملت شریف و بزرگ ایران باشیم.

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری از زحمات شبانه روزی و دلسوزانه همه مسئولان، دست اندرکاران و همکاران در بخش‌های مختلف نظام و از جمله وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا در پیگیری موضوعات بیش از یک ساله در مبارزه با این ویروس تقدیر و تشکر کرد.

 زالی ضمن تبریک و تشکر از ولایتی و تمامی متخصصان و کادر درمانی این مجموعه با بیان اینکه بیمارستان مسیح دانشوری یکی‌از قطب‌های موثر و‌ متخصص در کشور است، گفت:  از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور این مجموعه همراه و‌ همگام با ستاد ملی مقابله با کرونا با تمام توان عمل کرده و در خط مقدم به فعالیت و مجاهدت پرداخته است.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان مسیح‌دانشوری در قطب ارجاعی از اکثر نقاط کشور قرار دارد، افزود: در ایام تعطیلات نوروز هم بیمارستان تعطیل نبود و‌ میزبان بیماران کرونایی ارجاعی نیز بوده است و با تمام توان به فعالیت خود ادامه داده است.

رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران بیان کرد: با تدابیر دکتر ولایتی و مدیریت مجموعه، تخت‌های بیمارستان در طول روزهای اخیر ظرفیت  پذیرش بیش از ۱۸۰ بیمار سرپایی و ۱۱۰ بیماربستری را  داشته‌ است و خدمات بیمارستان نسبت به روزهای پایانی اسفند ماه سال گذشته افزایش چشمگیری یافت.

زالی گفت: اختصاص اورژانش و‌ تریاژ مخصوص به بیماران کرونایی با کادر متخصص ‌و مجرب از جمله خدمات بیمارستان مسیح دانشوری به بیماران کرونایی بوده‌ است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به خدمات درخشان این بیمارستان اظهار کرد: حتی بیمارانی که با وضعیت وخیم و مشکل حاد تنفسی مراجعه کردند نیز در این مرکز پذیرش شده اند و روند درمان به خوبی انجام شد و با توجه به سطح بالای دانش، تجربه و مدیریت در این مجموعه، همواره پیشگام ارائه خدمات به هموطنان و به ویژه در پذیرش بیماران حاد تنفسی و اپیدمی‌ها  بوده‌است.