ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد 1400 از روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه آغاز می شود و متقاضیان 5 روز فرصت دارند تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 اقدام نمایند و یا نسبت به انجام اصلاحات لازم اقدام کنند.

فاطمه زرین آمیزی ، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: با توجه به تصمیمی که در جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا که در تاریخ ۱۶ اردیبهشت به دلیل حاد شدن شرایط انتشار بیماری کرونا اتخاذ شد، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ در تاریخ‌های ۵ تا ۷ خرداد برگزار نمی‌شود.

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 1400

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده برگزاری این آزمون  به تاریخ‌های ۶، ۷ و ۸ مرداد موکول شد.

زمان ثبت نام مجدد کنکور ارشد

او ادامه داد: امکان ویرایش اطلاعات برای افرادی که قبلاً در این آزمون ثبت‌نام کرده اند، ایجاد شد. اطلاعات ثبت‌نامی آن‌ها از سه‌شنبه، ۲۱ اردیبهشت لغایت شنبه، ۲۵ اردیبهشت در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان  قرار می‌گیرد.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

زرین آمیزی تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام و در صورت تمایل، ویرایش آن‌ها اقدام کنند.

نکات مهم در ثبت نام مجدد در آزمون کارشناسی ارشد 1400

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش توضیح داد: به منظور مساعدت و همراهی با متقاضیانی که قبلاً در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که آن‌ها نیز در بازه زمانی مقرر، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اصلاحیه آن، بتوانند نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

زرین آمیزی بیان کرد: داوطلبان در این مهلت مجدد، مشمول هزینه تاخیر ۱۲۰ هزار تومانی در ثبت نام آزمون  کارشناسی ارشد نمی‌شوند.