۷ نفر اراذل و اوباش آستارا که با هم درگیر شده بودند توسط پلیس گیلان دستگیر شدند. این مهم را سرهنگ حسین حسن‌پور، جانشین فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به وقوع درگیری اراذل و اوباش در شهرستان آستارا گفت:

وی افزود: پس از دریافت گزارش شهروندان شهرستان آستارا مبنی بر درگیری اراذل و اوباش در این شهرستان بلافاصله مأموران نیروی انتظامی در محل وقوع حادثه حاضر شدند.

درگیری اراذل و اوباش آستارا

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه مأموران بلافاصله بعد از اینکه در محل حاضر شدند نسبت به بررسی ابعاد مختلف این درگیری اقدام کردند گفت: پس از انجام اقدامات کارشناسی و بعد از دریافت اطلاعات لازم پلیس تمامی عوامل این درگیری را شناسایی کرد و نسبت به دستگیری آن‌ها اقدام کرد.

حسن‌پور خاطرنشان کرد: علت وقوع درگیری میان این اراذل و اوباش مسائل خانوادگی و ناموسی بوده است و 7 نفر اراذل و اوباش این درگیری در دو عملیات جداگانه شناسایی شده و در مدت کمتر از 24 ساعت دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان‌ گیلان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با تمام توان چنین مواردی را مورد بررسی قرار می‌دهد تصریح کرد: پرونده متهمان این درگیری پس از انجام بررسی‌های لازم تکمیل و به همراه متهمان در اختیار مرجع قضایی مربوطه قرار گرفت.

وی مشارکت خوب شهروندان با پلیس را مورد تقدیر قرار داد و ابراز داشت: نیروی انتظامی با هرگونه حرکت اراذل و اوباش که باعث اختلال در نظم، امنیت و آسایش شهروندان شود با اقتدار برخورد می‌کند و اجازه ایجاد ناامنی به هیچ اراذل و اوباشی نمی‌دهد.

حجم ویدیو: 4.59M | مدت زمان ویدیو: 00:00:50