به گزارش افکار نیوز به نقل از ايسنا ،اين متن را با هم ميخوانيم:یک - به مردم بیش از آنچه انتظار دارند بدهید و این کار را با شادمانی انجام دهید.

دو - با مرد یا زنی ازدواج کنید که عاشق صحبت‌کردن با او هستید؛ برای اینکه وقتی پیرتر می‌شوید، مهارتهای مکالمه‌ای مثل دیگر مهارتها خیلی مهم می‌شوند.

سه - همه آنچه را می‌شنوید باور نکنید، همه آنچه را دارید خرج نکنید و یا همان قدر که می‌خواهید نخوابید.

چهار - وقتی می‌گویید «دوستت دارم» منظورتان همین باشد.

پنج - وقتی می‌گویید «متاسفم» به چشمان شخص مقابل نگاه کنید.

شش - قبل از این‌که ازدواج کنید حداقل شش ماه نامزد باشید.

هفت - به عشق در اولین نگاه باور داشته باشید.

هشت - هیچ وقت به رؤیاهای کسی نخندید؛ مردمی که رؤیا ندارند هیچ چیز ندارند.

نه - عمیقاً و با احساس عشق بورزید. ممکن است آسیب ببینید ولی این تنها راهیست که به طور کامل زندگی می‌کنید.

ده - در اختلافات منصفانه بجنگید و از کسی هم نام نبرید.

یازده - مردم را از طریق خویشاوندانشان داوری نکنید.

دوازده - آرام صحبت کنید ولی سریع فکر کنید.

سیزده - وقتی کسی از شما سوالی می‌پرسد که نمی‌خواهید پاسخ دهید، لبخندی بزنید و بگویید «چرا می‌خواهی این را بدانی؟»چهارده - به خاطر داشته باشید که عشق بزرگ و موفقیت‌های بزرگ مستلزم ریسک‌های بزرگ هستند.

پانزده - وقتی کسی عطسه می‌کند به او بگویید «عافیت باشد.»شانزده - وقتی چیزی را از دست می‌دهید، درس گرفتن از آن را از دست ندهید.هفده - این سه نکته را به یاد داشته باشید: احترام به خود، احترام به دیگران و مسئولیت همه کارهایتان را پذیرفتن.هجده - اجازه ندهید یک اختلاف کوچک به دوستی بزرگتان صدمه بزند.نوزده - وقتی متوجه می‌شوید اشتباهی مرتکب شده‌اید، فوراً برای اصلاح آن اقدام کنید.بیست - وقتی گوشی تلفن را برمی‌دارید لبخند بزنید، کسی که تلفن کرده آن را در صدای شما می‌شنود.بیست و یک - زمانی را برای تنها بودن اختصاص دهید.یک دوست واقعی کسی است که دست شما را بگیرد و قلب شما را لمس کند . این پیام را پیش خود نگه ندارید.