امروز در گیلان، مازندران،همچنین برخی مناطق استان های گلستان اردبیل، خراسان شمالی شمال خراسان رضوی شمال آذربایجان شرقی،ارتفاعات سمنان و شرق تهران بارش باران و در بعضی مناطق ویژه ارتفاعات رگبار،رعدوبرق، وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

یکشنبه در برخی مناطق گیلان مازندرانه اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و دامنه و ارتفاعات البرز مرکزی دوشنبه در ارتفاعات گیلان، مازندران و ارتفاعات جنوبی البرز مرکزی بارش باران، گاهی رگبار و رعدوبرق رخ می دهد. همچنین شنبه در ارتفاعات واقع در هرمزگان و فارس و یکشبه  در دامنه و ارتفاعات هرمزگان فارس و جنوب کرمان در ساعات بعدازظهر، افزایش ابر و رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت انتظار می رود.

اواخر وقت چهارشنبه در برخی نقاط شمال آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی بارش پراکنده رخ می دهد دوشنبه و سه شنبه دما در اردمیل و استان های ساحلی دریای خزر افزایش می یابد امروز و فردا در برخی ساعات در شرق، شمال شرق، بخش هایی از مرکز و استانهای واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی وزش باد شدید در برخی مناطق ویژه منطقه زابل خیزش گردوخاک بیش بینی می شود همچنین در ایلام و خوزستان در برخی عماعات سرعت وزش باد افزایش می یابد که خیزش گرودخاک در نوار غربی این دو استان دور از انتظار نیست.

بارش باران در شمال کشور

دوشنبه و سه شنبه در برخی ساعات فر نوار شرقی کشور بویژه منطقه زابل و چهارشنبه در بخش هایی از غرب و شمال غرب کشور سرعت وزش باد افزایش خواهد بافت امروز و فردا دریای خزر مواج است.