روزنامه تهران امروز نوشت:

زورگیرانی که سال گذشته به طمع دستیابی به کیف پول مردی میانسال او را در چهارراه مجیدیه تهران به ضرب چاقو کشته بودند امروز در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران گناهکار شناخته شدند.

شفیعی نماینده دادستان آغاز کننده این جلسه بود وی با خواندن کیفرخواست گفت: اسفند ماه سال گذشته ماموران پلیس چهارراه مجیدیه از به قتل رسیدن مردی ۴۰ ساله در حوزه استحفاظی خود خبر دادند. بر طبق اظهارات شاهدان عینی چند موتور سوار نوجوان با نزدیک شدن به قاسم(مقتول) قصد ربودن کیف او را داشته که پس از مقاومت این مرد وی را با ضربه چاقو به قتل رسانده و با برداشتن کیف وی از محل حادثه دور شده اند.

با توجه به شباهت این سرقت مرگبار به دو مورد زورگیری که چندی پیش در پایتخت اتفاق افتاده بود تلاش برای دستگیری این کیف‌قاپان خشن آغاز شد اما ردی از آنها به دست نیامد. تا اینکه چند روز بعد مردی میانسال به پلیس آگاهی مراجعه کرده و از فرید، فرزند خود به خاطر شرکت در یک گروه کیف قاپی یه ماموران شکایت کرد.

با بازداشت این نوجوان و بازجویی از وی مشخص شد این پسر عضو همان باندی است که از مدتی پیش به اتهام کیف قاپی و قتل قاسم تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند. بلافاصله دو همدست وی به نام‌های میلاد و محمد رضا که آنها نیز کم سن و سال بودند بازداشت شده و پرسش و پاسخ بازجویان از آنها شروع شد.

این سه متهم در طول بازجویی به جرایم صورت گرفته توسط خود اقرار کرده و اظهار پشیمانی کردند.

در اين تحقيقات مشخص شد كه ضارب قاسم ( مقتول) ميلا د بوده است كه آنشب ترك موتور نشسته است.