سرویس اجتماعی افکار نیوز

- جشنواره تفریحی ورزشی اوقات فراغت تابستان ۹۱ به مناسبت اعیاد شعبانیه از هشتم تا چهاردهم تیرماه در بوستان ملت برگزار می شود.

به گزارش افکار نیوز، در همین رابطه پشمچی زاده شهردار منطقه ۳ با اشاره به آغاز فصل تابستان و تقارن آن با اعیاد شعبانیه از برنامه های شهرداری منطقه ۳ به منظور غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها خبرداد و گفت: این برنامه ها ویژه همه اعضای خانواده بوده و به صورت رایگان در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

پشمچی زاده اظهارداشت: در این جشنواره رشته های ورزشی متنوعی از قبیل اسکیت، شطرنج پارکی، گلف پارکی، تنیس رو میز، ورزش های همگانی، دوچرخه تریال، بولینگ، اسکواش پارکی، اهداف پروازی، پینت بال، ماشین های کنترلی، دارت، مچ اندازی، فوتبالدستی و ترامپولین به شهروندان ارائه می شود.

همچنین وی به برپایی غرفه طب ورزشی و سنجش سلامت فیزیکی با حضور متخصصین مرکز سنجش کمیته ملی المپیک در این ایام اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری برنامه های شاد و مفرح ویژه کودکان از قبیل کارناوال شادی، اجرای تأتر عروسکی، گریم کودک و نقاشی همراه با اجرای مسابقات و اهدای جوایز نفیس از دیگر برنامه های منطقه ۳ خواهد بود.

وی از راه اندازی غرفه ویژه عفاف و حجاب به منظورگسترش فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه خبرداد و خاطرنشان کرد: در این ایام همزمان با نماز مغرب و عشاء؛ مراسم مولودی خوانی و مسابقات فرهنگی همراه با اهداء جوایز فرهنگی برگزار خواهد شد.