فرصت دانشگاهیان برای ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب

دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعلام کرد: یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان 700 هزار تومان است که از این مقدار 420 هزار تومان سهم مشارکت دانشجویان و طلاب بوده و 280 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیات علمی و مدرسان رسمی دانشگاه 800 هزار تومان است که از این مقدار معادل 400 هزار تومان سهم عضو هیات علمی، کادر آموزشی دانشگاه و 400 هزار تومان نیز برعهده معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

یارانه اعتباری خرید کتاب (بُن کتاب) صرفاً در بخش مجازی سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل استفاده است و به‌صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص پیدا می‌کند.

فرصت دانشگاهیان برای ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب

اعضای هیات علمی، کادر آموزشی دانشگاه و دانشجویان سراسر کشور در صورتی که اطلاعاتشان از سوی مراکز ذیربط به ستاد نمایشگاه ارسال شده باشد، می‌توانند از آغاز سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران (از نوزدهم اردیبهشت ماه 1403) به نشانی اینترنتی: https://book.icfi.ir مراجعه و پس از ثبت‌نام/ ورود به سامانه نمایشگاه مجازی کتاب در قسمت پروفایل، درخواست خود را برای دریافت یارانه اعتباری ثبت کنند. گفتنی است هزینه ارسال کتاب برای خریداران بخش مجازی نمایشگاه رایگان است. متقاضیان در صورت مغایرت و یا نبود اطلاعات در سامانه نمایشگاه مجازی کتاب با شماره تلفن 02142350308 تماس حاصل کنند.