اطلاعیه قطعی گاز در چند شهر و استان کشور صادر شد

شرکت گاز از شهروندان درخواست کرده است که از دست‌کاری تجهیزات گازرسانی خودداری کنند و با مامورین شرکت گاز، همکاری لازم را داشته باشند؛ در صورت نیاز، مشترکان می‌توانند با شماره تلفن «194» مرکز امداد گازرسانی تماس بگیرند.

اطلاعیه قطعی گاز در اصفهان

شرکت گاز استان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد جریان گاز در برخی از مناطق کلانشهر اصفهان قطع می شود.

روابط عمومی شرکت گاز استان اعلام کرد به علت تعمیرات شبکه جریان در ضلع شمالی خیابان صائب و کلیه مسیر‌های منتهی به آن در روز سه‌شنبه «۲۵ اردیبهشت ماه»، از ساعت ۸ تا ۱۲ قطع خواهد شد.

به علت تعمیرات شبکه جریان گاز در خیابان‌های طالقانی، شیخ بهایی، شمس آبادی، شاهزاده ایراهیم، آذر، اردیبهشت، خلجا، نگارستان، باغ جنت حدفاصل خیابان چهارباغ تا شمس آبادی و مسیر‌های منتهی به آن، بیمارستان‌های سینا، عیسی‌بن‌مریم، مهرگان، کلینیک اصفهان، فرماندهی سپاه اصفهان روز چهارشنبه «۲۶ اردیبهشت ماه» از ساعت ۱۰ تا ۱۷ قطع خواهد شد.

در این اطلاعیه از مشترکان خواسته شده در این مدت شیر وسایل گاز سوز خود را بسته نگه دارند.

افزایش تعرفه گاز شهری، پلکانی شد

اطلاعیه قطعی گاز در چالوس

روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران اعلام کرد: گاز مناطقی از شهرستان چالوس امروز برای تعمرات قطع می‌شود.

بر این اساس به علت اتصال شبکه جدید به شبکه گازدار،  جریان گاز در شهرستان چالوس شامل: شهرک نواب، بعد از بیمارستان رازی از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز، به مدت ۸ ساعت قطع خواهد شد.

لذا از مشترکین گرامی تقاضا می‌شود در این مدت شیر‌های وسایل گازسوز خود را بسته نگه دارند و از دست زدن به کنتور و رگلاتور جداً خودداری کنند.