به گزارش افکارنیوز به نقا از ایسنا، علي سرتيپي ـ مديرعامل مؤسسه فيلميران و پخشكننده اين فيلم ـ درباره نحوه ي اكران كلاهقرمزي و بچه ننه بيان كرد: اميدواريم بتوانيم اين فيلم را حداقل در ۷۰ سينماي تهران و شهرستانها به صورت همزمان اكران كنيم.

وی درباره گروه سینمایی اکران کننده «کلاه قرمزی و بچه ننه» خاطرنشان کرد: ما با گروه سینمایی «استقلال» قرار‌داد داریم، اما از سوی دیگر باید بتوانیم برای فیلم‌مان از شورای صنفی نمایش حواله بگیریم. باید صحبت کنیم تا ببینیم وضعیت چگونه پیش می‌رود و فیلم در کدام گروه اکران می‌شود.

سرتیپی در عین‌حال تصریح کرد: در هر صورت آنچه که مشخص شده، این است که «کلاه‌قرمزی و بچه ننه» قطعا در اکران عید فطر روی پرده سینماها می‌رود.

مدیرعامل فیلمیران همچنین درباره تبلیغات این فیلم سینمایی هم اظهار کرد: تمام مواد تبلیغاتی فیلم کاملا آماده شده است و ما از یکشنبه یا دوشنبه همین هفته شروع به پخش تیز‌رها و تبلیغات‌مان می‌کنیم.

فیلم‌های اکران عید فطر از یکی چند روز قبل از عید روی پرده سینماها می‌روند و به نظر می‌رسد «کلاه قرمزی و بچه ننه» از چهارشنبه ۲۵ مرداد‌ماه اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کنند.

«کلاه قرمزی و بچه ننه» به تهیه‌کنندگی حمید مدرسی داستان شیطنت‌های پسر عمه‌زاست که کلاه قرمزی و آقای مجری را به دردسر می‌اندازد و ماجرای جدیدی پیش می‌آید که منجر به ورود مهمان ناخوانده‌ای می‌شود و ….

حمید جبلی، ‌ ایرج طهماسب، ‌ خسرو احمدی، مهدی باطبی، ‌ عیسی یوسفی‌پور، بهادر مالکی، ‌ بنفشه صمدی و پوپک مظفری بازیگران اصلی این فیلم هستند.

كلاه قرمزي و بچه ننه مانند دو سري قبلي موزيكال است و ترانههاي فيلم توسط ايرج طهماسب گفته شده و حميد جبلي و محمدرضا هدايتي به عنوان خواننده با طهماسب همكاري كردهاند.