افکارنیوز: به افکار و احساسات دیگران نیز اهمیت بدهید. اگر تنها در تفکرات خود غرق شوید، فرصت استفاده از دانسته های دیگران را از دست خواهید داد.


فروردین

مراقب باشید دچار ولخرجی و وسوسه خرید نشوید چون اتفاقات این ماه قابل پیش بینی نیست. بهتر است پولتان را برای روز مبادا نگه دارید.

پیش بینی روابط شما: دیگران گاهی شما را به بیش از حد جدی یا خشک بودن متهم می کنند. اگر با آنها موافق نیستید امروز عکس این را ثابت کنید.

پیش بینی شغل شما: امروز ممکن است نسبت به یک دوست یا همکار برخوردی تند نشان دهید. مراقب باشید حرفی نزنید که بعدها پشیمانتان کند.

اردیبهشت

امروز بهتر است برای بیان مقصود خود به شوخی و روش غیرمستقیم متوسل شوید تا کدورت و سوتفاهمی پیش نیاید.

پیش بینی روابط شما: هرچند رابطه شما با بعضی دوستان دچار تنش شده بود، ولی کم کم شما و او به این نتیجه رسیده اید که ارزش دوستیتان بیشتر از اینها است. پس سعی کنید از اختلافات قدیمی دوری کنید.

پیش بینی شغل شما: حتی اگر از شرایط کنونی خود راضی هستید باز هم کاملا هوشیار باشید چون موقعیت های کاری جدیدی در اطرافتان وجود دارد.

خرداد

فعلا اعضای خانواده بیش از هر زمان دیگری به شما نیاز دارند. پس فعلا فعالیت های شخصی خود را برای مدتی کم کنید.

پیش بینی روابط شما: سکوت خود را بشکنید. طرف مقابل حق دارد از بعضی چیزهایی که در سرتان می گذرد مطلع شود.

پیش بینی شغل شما: بعضی چیزها را هنوز نمی توانید بپذیرید. اینکه یک مرحله از زندگیتان تمام شده و وارد مرحله جدید شده اید. این مرحله کمی سخت تر ولی هیجان انگیزتر است.

تیر

به افکار و احساسات دیگران نیز اهمیت بدهید. اگر تنها در تفکرات خود غرق شوید، فرصت استفاده از دانسته های دیگران را از دست خواهید داد.

پیش بینی روابط شما: به عقیده دیگران همانقدر احترام بگذارید که از آنها انتظار دارید. خودخواهی شما گاهی مانع دیدن حقاق می شود.

پیش بینی شغل شما: دیگران ممکن است با شنیدن ایده های شما جا بخورند. اجازه ندهید دیدگاه های منفی خود را به شما انتقال دهند. سعی کنید با آوردن دلیل و مثال درستی ایده های خود را اثبات کنید.

مرداد

امروز احساس خواهید کرد که ذهنتان فعال تر شده و نسبت به هدف خود در زندگی دیدی بازتر و شفاف تر دارید.

پیش بینی روابط شما: درست زمانی که احساس می کردید به نتیجه ای رسیده اید و می خواهید با شخصی خاص به جایی برسید، ناگهان تغییری بزرگ به وجود آمده و شما را دچار شک و تردید کرده است.

پیش بینی شغل شما: جهان پیرامون شما با چنان سرعتی در حرکت است که گاهی نمی توانید خود را با آن وفق دهید. امروز زمانی را به استراحت اختصاص دهید و اجازه بدهید ذهنتان آرام شود.

شهریور

بسیاری از مردم زندگی خود را در غفلت و بی خبری می گذراند، بدون اینکه تصمیم مهمی بگیرند یا تغییری مثبت در رون زندگی خود ایجاد کنند. مراقب باشید شما به این دام نیفتید.

پیش بینی روابط شما: فراموش نکنید که هیچ یک از اتفاقاتی که اخیرا در زندگی شما رخ داده تصادفی نبوده بلکه نتیجه اعمال خود شما بوده است. پس بیشتر مراقب عملکرد خود باشید.

پیش بینی شغل شما: مراقب باشید دچار اعتماد به نفس کاذب نشوید. در حال حاضر واقع بینی نیاز اصلی زندگی شما است.

مهر

امروز در مکالمه ای که با یکی از اطرافیان خود دارید، قدرت نمایی خواهید کرد. ذهنی شفاف و فعال خواهید داشت و دیگران را به آنچه می خواهید قانع خواهید کرد.

پیش بینی روابط شما: بر سر یک دو راهی قرار دارید. انتخاب سخت است ولی شما قبلا راجع به آن فکر کرده اید. پس شک و تردید را دور بریزید و یک بار برای همیشه تصمیم بگیرید.

پیش بینی شغل شما: بعضی برخوردهای مغرضانه و کینه جویانه در محل کار، بر شما تاثیر خواهد گذاشت. مراقب باشید از روحیه حساس شما سواستفاده نشود.

آبان

اگر مطمئن هستید که اشتباه کرده اید، به آن اعتراف کنید. به غرور خود اجازه ندهید مانعه پیشرفت شما شود.

پیش بینی روابط شما: اگر چه در رابطه خود با شخصی دچار مشکل شده اید، ولی به خوبی تکلیف خود را می دانید. شاید راه حلی که الان در ذهن شما وجود دارد بهترین راه حل باشد.

پیش بینی شغل شما: ممکن است کلماتی که به زبان می آورید ناراحت کننده باشد یا ذهنیت دیگران را نسبت به شما عوض کند. پس به آنچه به زبان می آورید دقت کنید.

آذر

مراقب باشید امروز بیش از حد از دیگران خرده نگیرید. اگر مراقب نحوه اظهار نظر خود نباشید، دیگران از شما فاصله خواهند گرفت.

پیش بینی روابط شما: دوست ندارید به ضعف خود اعتراف کنید یا از دیگران کمک بخواهید اما دیگران تنها قصد کمک دارند.

پیش بینی شغل شما: احساس می کنید مسیر زندگیتان آنطور که دوست داشته اید به پیش نرفته است. اما تاثیر انتخاب های شما بر روند زندگیتان قابل انکار نیست. با این وجود شما آینده روشنی در پیش رو دارید که برای رسیدن به آن صبر و تلاش لازم است.

دی

برای انجام کاری مهم نیاز به برنامه ریزی دارید ولی وقتتان محدود است. از دیگران کمک بگیرید و بردبار باشید. اجازه ندهید هیجان و استرس عملکرد شما را با مشکل روبرو کند.

پیش بینی روابط شما: متاسفانه اشتباهی کرده اید که روح کسی را آزرده است. به خصوص که شما این شخص را دوست دارید. چاره ای نیست فعلا باید به او فرصت بدهید.

پیش بینی شغل شما: فاصله ای که همیشه بین شما و سایرین هست مانع بروز برخی مسائل حاشیه ای در محل کار می شود. همیشه این فاصله رابه همین صورت حفظ کنید تا آرامش ذهنتان به هم نخورد.

بهمن

لزومی ندارد احساسات خود را سرکوب کنید چون آنها به شما راست می گویند. کافی است به ندای قلب خود گوش کنید.

پیش بینی روابط شما: کسی را دوست دارید. او هم شما را دوست دارد. ولی موانع و مشکلاتی بر سر راه شما وجود دارد. برای گذشتن از این موانع باید صبر و بردباری به خرج دهید.

پیش بینی شغل شما: شاید احساس کنید که دیگران قدر زحمات شما را نمی دانند، ولی آیا همه چیز تاثیر کوتاهی آنها بوده است؟ یک بار دیگر نقش خود را در اتفاقات اخیر بررسی کنید.

اسفند

آنقدر سرتان شلوغ شده و آنقدر زمانتان محدود است که کاملا گیج شده اید. در حال حاضر بهترنی راه مشورت و همفکری با بزرگترها است.

پیش بینی روابط شما: اگر او را ببخشید آرامش خیال خود را دوباره به دست خواهید آورد. اما اگر این کینه را در دل نگه دارید تا مدت ها عذاب خواهید کشید.

پیش بینی شغل شما: خود را خسته و فرسوده نکنید. هنوز کارهای زیادی هست که باید انجام دهید، پس انرژی خود را ذخیره کنید.


اگر امروز روز تولدتان است

پل آنکا(خواننده و آهنگساز) هم متولد امروز است. شما مصمم و سخت کوش هستید. انرژی فیزیکی شما باعثمی شود که دیگران همیشه وجودتن را احساس کنند. به ورزش علاقه دارید و مراقب سلامتی خود هستید. برای حفظ استقلال خود از هیچ تلاشی رویگردان نیستید.

منبع: برترین ها