افکارنیوز: بهنام ابوالقاسم پور با اشاره به اين خبر گفت: ساخت مجموعه آبي ورزشگاه مدرس با امكانات استخر، سونا، جكوزي و بدنسازي در مراحل پاياني است كه براي نخستين بار در سطح منطقه استخرويژه كودكان نيز در اين مجموعه لحاظ شده و به زودي به بهره برداري مي رسد.

ابوالقاسم پور به لزوم استخر کودک در مجموعه های ورزشی آبی اشاره کرد و اظهار داشت: ایجاد فضای مناسب برای کودکان به دور از خطرات احتمالی، زمینه فعالیت ورزشی خانواده ها در بهره گیری از امکانات مجموعه ورزشی شهید مدرس را امکان پذیر می کند.

وی با اشاره به دیگر امکانات ورزشی مجموعه شهید مدرس تصریح کرد: وسعت ۳۰ هزارمترمربعی، موقعیت مکانی و قابل دسترس، زمین چمن طبیعی استاندارد، دو زمین چمن مصنوعی، سالن چندمنظوره، سالن رزمی، پیست دو میدانی و پیست اسکیت از جمله امکانات ورزشی مجموعه شهید مدرس است.

ابوالقاسم پور به امکانات رایگان پیست دو میدانی مجموعه ورزشی شهید مدرس اشاره کرد و افزود: در این مجموعه علاوه بر خدمات تفریحی، دوره های آموزشی در رشته های فوتبال، فوتسال و رزمی برای شهروندان برگزار می شود و شهروندان می توانند از این امکانات ورزشی براساس قیمت مصوب شورای اسلامی شهر تهران استفاده کنند.

گفتنی است ورزشگاه شهید مدرس در مجاورت ایستگاه متروی شهرری واقع شده است و شهروندان برای اطلاع بیشتر از خدمات ورزشی این مجموعه می توانند با شماره ۵۵۹۰۴۲۳۸ تماس بگیرند.

منبع: همشهري آنلاين