به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا، ساعت ۱۹ جمعه شب يك مامور نيروي انتظامي با هويت محمد.د ۲۰ ساله كه سوار بر موتور سيكلت بوده به يك خودروي پرايد كه در حال عبور با سرعت بالا و در منطقه ورود ممنوع خيابان خواجه عبدالله انصاري است مشكوك ميشود.

این مامور نیروی انتظامی با استعلام شماره پلاک خودرو متوجه سرقتی بودن خودرو پراید می‌شود و خودرو را تعقیب می‌کند که این تعقیب و گریز منجر به برخورد خوردوی پراید با موتور سیکلت در بزرگراه صیاد شیرازی و مرگ مامور پلیس می‌شود و راننده پراید نیز از محل متواری می‌شود.

پس از اعلام این حادثه به قاضی محمد شهریاری بازپرس ویژه قتل تهران، وی در راس گروهی از کارشناسان ویژه قتل در محل حادثه حاضر شد و پس از کسب اطلاعاتی از گواهان که برخورد پراید با موتور سیکلت را عمدی عنوان کردند، دستورات قضایی لازم برای شناسایی متهم این پرونده را صادر کرد.

به گزارش ایسنا، هم‌چنین در ساعت ۴ بامداد روز شنبه ۲۱ مرداد نیز کلانتری ۱۰۶ نامجو تهران از کشف جسد نیمه جان فردی در خیابان شریعتی – سبلان اطلاع پیدا کرد که البته فرد مجروح پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.

با اعلام این حادثه به قاضی محمد شهریاری، وی در راس اکیپی تخصصی از کارآگاهان از صحنه وقوع جرم بازدید کرد و در تحقیقات مقدماتی مشخص شد که مقتول یکی از ماموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو با هویت «حسن. ذ» ۲۷ ساله است و جسد نیمه جان او که در حالی که آثاری از ضربات چاقو بر روی بدنش بوده در خودرو پرایدش در خیابان سبلان کشف شده است.

براساس این گزارش، در این پرونده ۴ نفر مظنون دستگیر شده‌اند که با صدور قرار قانونی از سوی قاضی شهریاری، برای کشف حقیقت در بازداشت به سر می‌برند.

تحقيقات در زمينه كشف زواياي پنهان اين جنايت ادامه دارد.