به گزارش افکارنیوز به نقل ازايسنا، در اطلاعيه نيروي انتظامي آمده است،در رمضاني ديگر به آخرين جمعه اين ماه مبارک نزديک مي شويم،جمعه اي که با ابتکار معمار کبير انقلاب اسلامي ،روز قدس ناميده شد؛اين روز نمادي است از وحدت همه مسلمانان جهان با مردم مظلوم و بي دفاع فلسطين در دفاع از حقانيت خود در برابر رژيم اشغالگر اسرائيل.

روز قدس، علاوه بر اینکه روز نمایش همبستگی، همدلی، وحدت و انسجام بین همه مسلمانان جهان است؛ زمینه بیداری اسلامی را در کشورهای اسلامی فراهم کرد به گونه ای که امروز در محور مقاومت یعنی سوریه، توطئه صهیونیسم و استکبار جهانی به دنبال شکستن این مسئله و جایگزینی تفرقه به جای آن است.

روز قدس به بیان حضرت امام خمینی(ره) روز حیات اسلام نامیده شد و با تأکیدات مقام معظم رهبری به عنوان رمز امت اسلام در حمایت از فلسطین تبدیل شده است.

روز جهانی قدس، خروش میلیون ها مسلمانی است که حمایت خود را از فلسطین اعلام تا فلسطینیان به چیزی جز مقاومت در مقابل رژیم اشغالگر اسرائیل نیندیشند و برای احقاق حقوق خود لحظه ای آرام نگیرند. رژیم صهیونیستی باید بداند که فقط مردم فلسطین در مقابلش نیست بلکه همه مسمانان سراسر دنیا به جبهه مبارزه مقاومت با ستمکاری ها و جنایات او پیوسته اند.

روز قدس، روز تقویت فرهنگ بی امان مبارزه با صهیونیسم جهانی است و روز حمایت بی دریغ از همه مردم ستمدیده و رنج کشیده فلسطین است که در سال های اخیر از حضور مسلمانان فرا تر رفته و حتی بسیاری از مردم آزاد اندیش و مبارز کشورهای غیر اسلامی را هم به خود جذب نموده است و شاهد حضور ادیان مختلف در راهپیمایی روز جهانی قدس در کنار خیل عظیم مسلمین هستیم.

نيروي انتظامي،در کنار ملت بيدار و ولايتمدار غيور ايران با حضور گسترده در راهپيمايي جمعه ۲۷ مرداد ماه به نداي رهبر معظم انقلاب لبيک مي گويد و بارديگر انزجار خود را از رژيم غاصب اسرائيل و استکبار جهاني به گوش جهانيان مي رساند.