به گزارش افکارنیوز به نقل از مهر، فتح الله تیموری درخصوص تمهیدات سازمان آتش نشانی در روز جمعه خاطرنشان کرد: فعالیت سازمان آتش نشانی در ۷ قسمت و در محدوده داخل استادیوم، بیرون استادیوم و ورزشگاه آزادی تقسیم شده است که البته همه ایستگاههای آتش نشانی در روز جمعه آمادگی امداد رسانی برای برقراری ایمنی را در این بازی بر عهده دارند.

وی با تاکید بر حضور ۵۰ آتش نشان که در داخل استادیوم و در نقاط مختلف مستقر خواهند شد، تصریح کرد: در زمینهای اطراف ورزشگاه نیز، هفده دستگاه خودرو در نقاط مختلف و دو دستگاه موتورسیکلت نیز در طول مدت بازی در ضلع شرقی و غربی ورزشگاه مستقر می شوند.

تیموری با اشاره به استقرار آتش نشانان که تمامی پارکینگها و نقاط اطراف را تحت پوشش دارند گفت: با توجه به شمار زیاد تماشاگران و طرفداران به این ورزش پر هیجان تعدادی از آتش‌نشانان در بزرگراه‌های منشعب به ورزشگاه آزادی در آزادراه تهران - کرج، میدان آزادی ورودی بزرگراه شهید لشگری، جاده قدیم کرج، پارکینگ ضلع شرقی شرکت واحد و داخل تونل به صورت ثابت و سیار مستقر هستند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران به منظور برقراری ایمنی و هرچه آرامتر برگزاری این بازی تصریح کرد: شهروندان گرامی می توانند در صورت بروز هر گونه حادثه و آتش سوزی به نزدیک ترین نیروی مستقر در محل مراجعه کنند و یا با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تماس بگیرند. آتش نشانان تا پایان برگزاری این مسابقه در محلهای تعیین شده مستقر و آماده خدمت رسانی به آنها هستند.