به گزارش افکار نیوزبه نقل از فارس، سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در حین بازرسی کامیون ها متوجه بوی شدید گازوئیل منتشر شده از دو کامیون حامل یخچال شدند گفت: ماموران با توقیف این خودروها به بازرسی از آنان پرداختند.

وی بیان داشت: جمله مخصوص حمل فراوردهای خام دامی که بر روی کانتینر این کامیون ها نوشته شده بود کاراگاهان را بیشتر مشکوک کرد تا جایی که با باز کردن در یخچال های با بشکه های مملو از گازوئیل مواجه شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران محموله مکشوفه را به همراه رانندگانش به پلیس آگاهی منتقل کردند گفت: در بررسی از متهمان تعداد ۱۲ عدد کارت سوخت کامیون نیز با عناوین مختلف که در اختیار متهمان بود کشف و ضبط شد.

حسین زاده با بیان اینکه متهمان با دستکاری باک خودروهای خود و به شیوه ای جدید سوخت را به داخل بشکه های تعبیه شده در یخچال هدایت می کردند گفت: پس از سوخت گیری با کارت های سوخت متعددی که در اختیار داشتند محموله را به شهرهای مرزی منتقل و به فروش می رسانند.

این مقام انتظامی با بااشاره به اینکه از این باند ۹۲۴۰ لیتر گازوئیل کشف و ضبط شد گفت: دو دستگاه کامیون توقیفی حامل این محموله به همراه متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند و تحقیقات کارآگاهان مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این مورد همچنان ادامه دارد.