خراسان نوشت:
چند خودرو برای عیب یابی و تعمیر در ردیف نوبت بودند و من می خواستم با سرعت در کارها، مشتریان را راضی کنم. مرد جوان در حالی که احساس درد و رنج زیادی داشت و از سوختگی شدید دست ها، صورت و پاهایش می نالید در بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) مشهد افزود: شاگرد مغازه ام قطعات معیوب خودروی سواری پراید را باز کرد و من از او خواستم تا قطعه تعمیر شده یک دستگاه خودرو سواری پژو روآ را بر روی بدنه آن خودرو ببندد. در این لحظه مقداری بنزین از باک خودرو پراید کشیدم تا قطعه معیوب را شست وشو دهم اما غافل از آن بودم که با حرکت چرتکه مخصوص شستن لوازم یدکی، قطرات بنزین به روی اجاق گاز پاشیده می شود.

متاسفانه با غفلت از این موضوع و سهل انگاری که کردم ناگهان شعله های آتش زبانه کشید و من با دستپاچگی بلند شدم تا آتش را خاموش کنم ولی عجله ای که به خرج دادم باعثواژگونی ظرف بنزین شد و مغازه ام آتش گرفت.

مرد جوان سرش را به نشانه تاسف تکان داد و گفت: در اين حادثه به شدت دچار سوختگي شدم و شاگردم نيز که قصد داشت مرا نجات دهد از ناحيه هر دو دست و صورت آسيب جدي ديده است.شاهدان عيني ماجرا با استفاده از کپسول آتش نشاني که در مغازه داشتم آتش را خاموش کردند و ما را به بيمارستان امام رضا (ع) رساندند.الان هر ۲ نفر ما تحت درمان قرار گرفته ايم و من خيلي نگران شاگردم هستم چون قرار است بعد از ماه محرم و صفر، مجلس عروسي اش برگزار شود و صورتش دچار سوختگي شديد شده است.در پايان مي خواهم به تمام همکارانم که در صنف تعمير خودرو و عيب يابي وسايل نقليه مشغول هستند و برخي از آنان مغازه خود را در فصل سرما با استفاده از اجاق گاز و بخاري هاي دست ساز و غيراستاندارد گرم مي کنند توصيه کنم به نکات ايمني توجه کنند و احتياط و مراقبت بيشتري داشته باشند.