به گزارش افکارنیوز،مقیتدر جدیدترین " درخواست همیاری " خود نوشت:

هوالمقیت
" من شما رو نمی شناسم، اما اگه مثل ما فارسی حرف می زنین، پس معنی این غیرتو می فهمین؛ این غیرت داره خشک می شه، شاهرگ این غیرت… کمک کنید نذاریم این اتفاق بیفته… من برای صبرتون یه یا علی می خوام، همین! _ دیالوگ ماندگار از آژانس شیشه‌ای "

معتادی می‌خواباند در گوش همسرش و…. اینبار اولین بارش نیست که دست به چنین کاری می‌‌زند اما الحمدالله آخرین دعوایی بود که با همسر مظلومش داشت چون وقتی دید که یکی از چشمان همسرش به واسطه کتک آخری افتاده بیرون از حدقه! از ترس خانه را ترک می‌کند و دیگر خبری از او نیامد. این خواهر مظلوممان که کسی را جز خدا ندارد و با دار و ندار و کتک‌های شوهرش ساخته بود بلافاصله به بیمارستان مراجعه می‌کند.

هزینه درمان وی را خیرین تقبل کردند اما حالا بعد از مدتی چشمانش آب سیاه آورده است و باید عمل شود در غیر این صورت نابینا خواهد شد. برای کاهش هزینه عملش می‌توان او را بیمه خدمات درمانی و تکمیلی کرد تا هزینه عملش چندین برابر کاهش یابد. برای این کار نیاز به ۵۵۰ هزار تومان است.

اما گزارش بعدی مربوط به خانواده‌ای است که در یک خانه با مساحت ۱۴ متر مربع سکونت دارند. پدر، معتاد و یکی از دختران خانواده با سرطان استخوان دست به گریبان است. علاوه بر این پدر و دختر، مادر رنج کشیده و دو دختر دیگر نیز زندگی می‌کنند. همچنین یکی از دختران ازدواج کرده که داماد نیز با این خانواده ۵ نفره زندگی می‌کند!

هر جور حساب و کتاب کنیم واقعا جور در نمی‌آید که محل زندگی ۶ نفر این اندازه باشد. در هر صورت برای بهبود وضعیت زندگی این خانواده مهندس عمران خیری با ضمن بررسی وضعیت محل سکونت فعلی پیشنهاد داده تا اتاقی دیگر روی اتاق ۱۴ متری، با همین متراژ ساخته شود.

هزینه تیرآهن و آجر و غیره(البته هزینه کارگر را مهندس خیر تقبل کرده است) حدود ۲ میلیون تومان می‌شود تا انشالله بتوان مقداری از وضعیت اسفبار این خانواده را کم کرد.

ما وسیله‌ایم برای نریختن آبرویی؛

برای دراز نشدن دستی؛

بعد معنوی این کمک‌ها تقدیم می‌شود به مظلوم عالم حضرت زهرا(سلام الله علیها)

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۱۳۸۲۸۴۴۵۴

شماره حساب: ۰۳۰۹۶۶۹۳۰۹۰۰۷

شماره شبا: IR۵۹۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۳۰۹۶۶۹۳۰۹۰۰۷

به نام علی عسگری نزد بانک ملی

*در صورت عبور کمک‌ها از میزان درخواستی، مابقی صرف دیگر گزارش‌ها خواهد شد.

*تاکید می‌شود که " مقیت " نقش واسطه را بازی می‌کند بنابراین اگر خیرین خواهان کمک مستقیم و بدون واسطه به نیازمندان می‌باشند شماره تلفن ثابت خود را در قسمت نظرات قرار داده تا با آن‌ها تماس گرفته شود.

یاعلی