به گزارش افکارنیوزبه نقل از مهر، کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان اواخر هفته گذشته به رفتارهای دو برادر در یکی از شهرستانهای این شهر مشکوک شده و آنها را زیر نظر گرفتند.

در جریان بررسی های پلیسی مشخص شد دو برادر مظنون به نامهای اباذر و یحیی با خود اسلحه حمل می کنند. ماموران که احتمال می دادند متهمان اقدامات مجرمانه ای را در سر دارند آنها را دستگیر کرده و در تحقیقات مقدماتی دریافتند آنها از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس تحت تعقیب می باشند.

با انتقال یحیی و اباذر به اداره آگاهی بازجویی ها از آنها آغاز شد که جنایتکاران در اعترافات اولیه خود به قتل شش نفر در استان فارس اعتراف کردند.

بررسی های پلیسی نشان داد تبهکاران با انگیزه انتقام جویی شش نفر را در استان فارس با شلیک گلوله به قتل رسانده اند و برای فرار از مجازات به استان اصفهان گریخته بودند.

سرهنگ حسین حسین زاده رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در این رابطه گفت: متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس قرار گرفته اند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس نیز به خبرنگار مهر گفت: تحقیقات از متهمان در اداره آگاهی ادامه دارد که با تکمیل اقدامات پلیسی در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد.