صبح هشتم دی زن جوانی به شعبه دوم دادیاری دادسرای جنایی تهران رفت و پرده از جنایت سیاه سه پسر شیطانصفت برداشت. وی به قاضی سلیمانی گفت: دیشب از محل کارم در خیابان ولیعصر خارج شده و برای رفتن به خانهام در میرداماد سوار یک دستگاه پراید سفید شدم که غیر از من دو پسر جوان هم سرنشینانش بودند. وقتی به تقاطع خیابان میرداماد رسیدم از راننده خواستم نگه دارد. اما همان موقع ناگهان پسری که کنارم نشسته بود با تهدید، گردنم را گرفت و سرم را زیر صندلی برد. سرنشین جلویی هم بلافاصله به صندلی عقب آمد و با کاردی که در دست داشت به جستوجوی کیف دستیام پرداخت. آنها پس از سرقت ۴۰ هزار تومان پول، یک رشته گردنبند طلا، دو حلقه انگشتر و کارت عابربانکم با تهدید وادارم کردند رمز عابربانکم را نیز اعلام کنم. دقایقی بعد آنها مقابل یک دستگاه خودپرداز ایستاده و به محض اطمینان از صحت رمز کارت مرا به کوچهای خلوت در خیابان آفریقا برده و پس از اجرای نقشه شوم و شیطانیشان رهایم کرده و گریختند!

به گزارش ایران، پس از شکایت زن جوان پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. همزمان با شروع تحقیقات تخصصی، شکایت‌های مشابه دیگری نیز در اداره آگاهی مطرح شد. شواهد هم نشان می‌داد تمام تبهکاری‌ها از سوی همین گروه شرور در خیابان‌های شمال شهر صورت گرفته است.

در ادامه عملیات ویژه پلیسی، مشخصات خودرو شیطان‌صفت‌ها و مالک خودرو شناسایی شد. اما از آنجا که رد خودروی موردنظر در یکی از استان‌های غرب کشور به دست آمده بود تیم پلیس با دریافت نیابت قضایی راهی استان موردنظر شد. اما دریافت خودرو به صورت قولنامه‌ای به فرد دیگری فروخته شده است. با این وجود علی ۲۱ ساله مالک اصلی خودرو شناسایی و صبح سه‌شنبه ۲۱ دی در مخفیگاهش دستگیر شد.

متهم که منکر اتهاماتش بود پس از انتقال به تهران وقتی با تصاویر ضبط شده دوربین‌های مداربسته روبه‌رو شد چاره‌ای جز اعتراف ندید و دو همدستش را نیز معرفی کرد.

سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: پس از دستگیری دو همدست دیگر متهم، مشخص شد هر سه نفر معتاد بوده و پس از مصرف ماده مخدر «شیشه» به شکار زنان و دختران می‌رفتند.

به گفته وی، از آنجا که احتمال ارتکاب جرائم بیشتر از سوی تبهکاران وجود دارد قاضی سلیمانی با درخواست چاپ عکس بدون پوشش متهمان از شاکیهای احتمالی خواست ضمن اطمینان از محرمانه ماندن هویتشان برای شکایت به اداره شانزدهم پلیس آگاهی مراجعه یا با شماره تلفنهای ۵۱۰۵۵۵۱۶ و ۵۱۰۵۵۵۷۳ تماس بگیرند.