محبوبه ۲۲ ساله اصفهانی که به همراه مادرش برای پیگیری شکایت خود از صاحب تریکو فروشی به کلانتری آمده بود این طور صحبت‌هایش را ادامه داد: اواسط تیرماه سال جاری بود که برای خرید لباس ورزشی به یک بوتیک تریکو فروشی در یکی از خیابان های اصفهان رفتم. در آن ساعت بوتیک خلوت بود و من اولین مشتری بوتیک بودم. بعد از خرید مرد فروشنده باب صحبت را بامن باز کرد و با جملات فریبنده گفت که قصد ازدواج دارد و به دنبال همسری دلخواه برای خود می گردد و از من خواست تا برای آشنایی بیشتر در بیرون همدیگر را ببینیم من هم قبول کردم و پس از اینکه چندین بار همدیگر را در بیرون ملاقات کردیم مرا به منزلش دعوت کرد.

دفعه اول که به منزلش رفتم رفتارش بسیار منطقی و مودبانه و همراه با احترام بود و هیچ حرکت ناشایستی از او ندیدم. از او در مورد خانواده اش سوال کردم و او در جواب گفت: پدر و مادرم مدتی است که با هم اختلاف داشتند به همین جهت مادرم خانه را ترک کرده و در منزل خواهرم زندگی می کند، پدرم هم یک بنگاه معاملات اتومبیل دارد و شبها دیر وقت به منزل می آید.

به گزارش افکار به نقل از ایسنا، رفتار بسیار مودبانه و محترمانه این مرد باعثشد تا من فریفته او شده و یک بار دیگر به منزلش بروم اما این بار دیگر رفتارش با من محترمانه نبود و با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد، وقتی می‌خواستم منزلش را ترک کنم او فیلمی را به من نشان داد و گفت می خواهد باز هم بامن ارتباط داشته باشد و اگر خواسته اش را برآورده نکنم فیلم مرا پخش خواهد کرد.

آن موقع بود که فهمیدم ناخواسته در دام مرد شیطان صفتی افتاده ام که با این حیله و نیرنگ دختران جوان را فریفته و از آنان سواستفاده می کند.

ناراحت و آشفته به منزل رفتم و تمام ماجرا را برای مادرم تعریف کردم، مادرم هم برای اینکه او را در جریان این ارتباط پنهانی نگذاشته بودم مرا سرزنش کرد و به همراه او برای شکایت خود از این مرد به کلانتری آمدم.

با اظهارات شاکی با هماهنگی مقام قضایی «محمد» ۲۴ ساله صاحب بوتیک تریکو فروشی دستگیر و در بازرسی از منزلش بیش از ۲۰ مورد فیلم از روابطش با دختران جوان کشف و ضبط شد.

در تحقیقات صورت گرفته از متهم وی به بیش از ۵۰ مورد ارتباط نامشروع با دختران جوان اقرار کرده و عنوان داشت: به علت اختلاف پدر و مادرش با یکدیگر و فقدان محبت از طرف آنان درسش را در مقطع سیکل رها کرده و در یک بوتیک تریکو فروشی که پدرش برایش تهیه کرده مشغول بکار شده است.

وی گفت: یک بار با یک دختر جوانی که به بوتیک آمده بود با جملات فریبنده او را اغفال کرده و با او ارتباط برقرار کردم و با فیلمی که از او تهیه کرده بودم وادارش کردم تا چند بار دیگر با من ارتباط برقرار کند.

متهم ادامه می دهد: این کار را ادامه دادم و هر بار بعد از چند مرتبه برقراری ارتباط نامشروع او را رها کرده و به دنبال مورد دیگری می رفتم و اطمینان داشتم که چون من از آنان فیلم دارم هیچ یک از آنها از من شکایت نخواهند کرد. اما بالاخره کسی پیدا شد تا مرا لو دهد و در کمال غافلگیری به چنگال عدالت افتادم.

به گزارش ایسنا، آمنه دادبه کارشناس مشاوره کلانتری ۱۳ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان گفت: خانواده یکی از مهمترین عامل بازدارندگی افراد از بزه و بزهکاری است.

وی افزود: عدم کنترل فرزند از سوی پدر و مادر و محبت‌های بیش از حد و در اختیار گذاشتن امکانات بی‌جا برای آنان نه تنها برای خود فرزند مضر خواهد بود بلکه امنیت و آرامش جامعه را نیز به مخاطره می‌اندازد.

این کارشناس مشاوره با بیان اینکه در تحقیقات از متهم مشخص شد به دلیل درگیری پدر و مادر و جدایی آن دو از هم هیچ‌گونه ارتباط عاطفی بین پدرو مادر و او وجود نداشته و پدرش هم او را آزاد گذاشته بود اظهار کرد: این عدم کنترل و همچنین افسارگسیختگی در زندگی باعثشد تا او به موجودی تبدیل شود که تنها در سایه آزار و اذیت دیگران به آرامش برسد.

سرهنگ محسن عقیلی، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان نیز با بیان اینکه هم اکنون این متهم به همراه پرونده به مراجع قضایی تحویل و براساس قرار موقت روانه زندان شده است، گفت: متاسفانه بسیاری از کسانی که توسط این فرد مورد سو استفاده قرار گرفته‌اند به دلیل ترس از آبروی خود از وی شکایت نکرده‌اند.

وی افزود: عدم شکایت از چنین افرادی باعثجرات دادن به آنها و ادامه دادن به اغفال افراد بسیاری می شود.

عقیلی از تمامی افرادی که مورد سواستفاده متهم قرار گرفته‌اند خواست تا برای تنظیم شکایت خود از او به کلانتری ۱۳ این فرماندهی مراجعه کنند تا متهم با مجازات سخت‌تری مواجه شده و درس عبرتی باشد برای کسانی که قصد چنین اعمالی را در جامعه دارند.