به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ‌ متقاضیان با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh. org، می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی ادامه داد: ‌ مهلت ثبت‌نام در این دوره از آزمون تا روز یکشنبه ۱۲ آذرماه ادامه دارد.

وی با اشاره به آغاز «فروش اینترنتی کارت‌های اعتباری» از طریق سایت سازمان سنجش گفت: ‌متقاضیان می‌توانند از کارت‌های کلیه بانک‌های عضو سیستم شتاب که رمز اینترنی آنها فعال شده برای پرداخت هزینه ثبت‌نام اقدام کنند و هیچ الزامی به یکی بودن بانک صادرکننده کارت اعتباری و دروازه پرداخت وجود ندارد.

مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص هزینه ثبت‌نام در این دوره از آزمون دکتری، اظهار کرد: هر داوطلب باید در زمان مشخص شده برابر با دستورالعمل مربوطه، مبلغ ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان به عنوان وجه ثبت‌نام با استفاده از کارت‌های عضو شتاب از طریق سایت سازمان سنجش و یا دیگر روش‌هایی که در اطلاعیه مربوطه اعلام می‌شود، نسبت به پرداخت هزینه ثبت‌نام اقدام کند.
متقاضیان جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید به قسمت «توضیحاتی در خصوص پرداخت اینترنتی» در سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

گفتنی است داوطلب لازم است شماره سفارش خود را تا پایان مراحل ثبت‌نام حفظ کند. این شماره در زمان انتخاب دروازه پرداخت، نمایش داده می‌شود. همچنین در صورت پرداخت وجه و خرید کارت اعتباری، مبلغ کارت اعتباری خریداری شده قابل استرداد نیست.

در صورتیکه عملیات بانکی را انجام داده و پیام مربوط به موفقیت تراکنش مالی را به همراه شماره پیگیری از سوی بانک دریافت نمودید و مجددا به این سایت بازگشته ولی به هر دلیل موفق به مشاهده مشخصات کارت(ها) اعتباری خود نشدید، میتوانید با استفاده از شماره سفارش، از قسمت مشاهده مشخصات کارت در منوی سمت راست صفحه مربوطه، نسبت به مشاهده اطلاعات کارت خود اقدام نمایید.