هوالمقیت
افکارنیوز:مقیت نوشت: " من شما رو نمی شناسم، اما اگه مثل ما فارسی حرف می زنین، پس معنی این غیرتو می فهمین؛ این غیرت داره خشک می شه، شاهرگ این غیرت… کمک کنید نذاریم این اتفاق بیفته… من برای صبرتون یه یا علی می خوام، همین! _ دیالوگ ماندگار از آژانس شیشه‌ای "

مرد خانواده یک روز که می‌رود دیگر برنمی‌گردد. حالا مادر مانده و دو فرزند، یکی ۲ ساله و دیگری ۹ ساله. این خواهرمان طی یک سال اخیر خانه خواهرش زندگی می‌کرد که به دلیل بدرفتاری شوهر خواهرش و دعواهای مکرر او با خواهرش یک شب دست دو بچه‌اش را می‌گیرد و راهی خیابان‌ها می‌شود.

صبح فردا با دستان خالی به خانه یکی از اقوام دورشان در ورامین می‌روند. اما حالا بعد از دو هفته ماندن در آن‌جا باز قصه تکراری شوهر خواهرش در حال وقوع است. حالا این خواهر آبرودارمان با دو بچه معصوم در آستانه آوارگی مجدد هستند. با معرفی یکی از خیرین خانه‌ای قدیمی در محله شوش پیدا شده که دو طبقه است. یک طبقه محل سکونت پیرزن و طبقه دیگر قرار است انشالله محل سکونت مادر و دو بچه‌اش شود.

هزینه رهن این خانه ۷ میلیون با ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان اجاره است اما از آنجایی که پیرزن نیازمند پرستار است و تنها زندگی می‌کند قرار شده این خواهرمان پرستاری او را نیز برعهده بگیرد و در قبالش ۵ میلیون از پول رهن کم شود و البته پول اجاره نیز به ۱۵۰ هزار تومان تقلیل پیدا کند.

تمام این ماجرا گفته شد تا اولا قدر جای گرم و نرم خود را بدانید اینکه وقتی شب‌ها به خانه برمی‌گردید نگران چشمانی نیستید که به شما مانند یک انسان اضافی نگاه می‌کنند و دوم اینکه برای قدر دانستن این نعمت یک یاعلی بگویید و ۲ میلیون تومان مورد نیاز را به این خواهرمان هدیه کنید.

ما وسیله‌ایم برای نریختن آبرویی؛

برای دراز نشدن دستی؛

بعد معنوی این کمک‌ها تقدیم می‌شود به مظلوم عالم حضرت زهرا(سلام الله علیها)

شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۱۳۸۲۸۴۴۵۴

شماره حساب: ۰۳۰۹۶۶۹۳۰۹۰۰۷

شماره شبا: IR۵۹۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۳۰۹۶۶۹۳۰۹۰۰۷

به نام علی عسگری نزد بانک ملی

*در صورت عبور کمک‌ها از میزان درخواستی، مابقی صرف دیگر گزارش‌ها خواهد شد.

*تاکید می‌شود که " مقیت " نقش واسطه را بازی می‌کند بنابراین اگر خیرین خواهان کمک مستقیم و بدون واسطه به نیازمندان می‌باشند شماره تلفن ثابت خود را در قسمت نظرات قرار داده تا با آن‌ها تماس گرفته شود.
یاعلی