به گزارش افکارنیوز، حسن عباسی در گفت و گو با ایسنا، در این باره گفت‌: در جریان این حادثه که وقوع آن در ساعت ۱۹:۵۳ روز سه‌شنبه به اورژانس اطلاع داده شد، سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

وی با بیان اینکه تکنیسین‌های اورژانس پس از حضور در محل متوجه شدند که یک دستگاه سواری ۲۰۶ پس از برخورد با عابرپیاده به خودرویی دیگر نیز برخورد کرده است، گفت: در این حادثه دو مرد که یکی از آنان ۱۶ سال داشت به همراه یک زن ۲۸ ساله مصدوم شدند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با اشاره به اقدامات درمانی انجام گرفته برای این افراد، اظهارکرد: مصدومان پس از انجام اقدامات اولیه برای مداوای بیشتر به بیمارستان فیاض‌بخش منتقل شدند.

به گفته وی حال عمومی عابرپیاده وخیم اعلام شده است.

عباسی همچنین از برخورد یک دستگاه سواری ۲۰۷ با کامیون خاور در منطقه مینی‌سیتی، بلوار اوشان خبرداد و در تشریح جزئیات آن به ایسنا گفت: این حادثه در ساعت ۱۰:۰۷ صبح چهارشنبه رخ داده سبب مصدومیت پنج تن شد که عوامل اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه مصدومان را به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل کردند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با اشاره به اقدامات انجام گرفته از سوی اورژانس در ایام استقرار ضریح مطهر امام‌حسین(ع) در حرم بنیانگذار انقلاب، خاطرنشان کرد: شب گذشته یک زن ۵۸ ساله در حرم امام خمینی(ره) دچار مشکل قلبی شد که عوامل اورژانس به سرعت عملیات احیای قلبی و ریوی را آغاز کرده و وی را به زندگی بازگرداندند.

عباسی با بیان اینکه این پیرزن ۵۸ ساله به بیمارستان هفتتیر منتقل شد، گفت: پس از منتفیشدن انتقال ضریح مطهر امامحسین (ع) به میدان امامحسین (ع)، اورژانس تهران با چهار دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه موتورآمبولانس در محدوده حرممطهر در حالت آمادهباش قرار دارد.