به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، گاهی وجود موجودات موذی همچون پشه، مگس، سوسک و مورچه در داخل خانه به قدری آزاردهنده است که سبب سلب آسایش افراد ساکن در آن محیط می شود اما این بار هجوم هزاران هزارپای سیاه رنگ به خانه‌های یک مجتمع مسکونی در شهرک فرهنگیان رشت از حدود یک ماه پیش آغاز شده است و ساکنین مجتمع مسکونی در رشت را کلافه کرده است.

ب. س، یک زن خانه‌دار ساکن این مجتمع در فرهنگیان رشت با بیان این مطلب که وجود این حشرات ناراحتی‌های زیادی را برای ساکنین این شهرک بوجود آورده است، گفت: برای فراری دادن این حشرات از خانه‌ام از سموم دفع حشرات، جوهر نمک و نفت استفاده کرده‌ام اما هیچ فایده‌ای نداشته است.

وی افزود: در همه لوازم آشپزخانه و اتاقهایمان این حشرات وجود دارند و در حال حاضر تعدادشان به چندین هزار می‌رسد.

مریم. ع یکی دیگر از ساکنین این مجتمع، اظهار کرد: هر روز تمام خانه را برای جمع کردن این حشرات جارو و تمیز می‌کنم اما گویی تمامی ندارند بلکه به تعدادشان افزوده نیز شده است.

امیر.م پدر دو فرزند یک و شش ساله که ساکن این مجتمع در شهرک فرهنگیان رشت است، در گفتو گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: برای مراقبت از فرزندانمان مجبور شده این خانه را ترک کنیم و در خانه اقوام زندگی میکنیم اما ادامه این وضعیت برای همه ما مشکل است و از مسوولان می خواهیم تا برای از بین بردن این حشرات به داد ما برسند.