افکارنیوز

: مدت زمان زیادی است که خبری از آقای مشکی پوش نیست و این خواننده در گیر و دار مشکلات حقوقی که برایش پیش آمده، از بازار موسیقی فاصله گرفته و با هیچ رسانه‌ای هم حاضر به گفت‌وگو نیست.

داستان حقوقی رضا صادقی و کمپانی طرف قرارداد قبلی‌اش، کشدار و مبهم‌تر شده تا خواننده محبوب و پر طرفدار بازار پاپ ایران، ماه‌های زیادی را دور از گود بگذراند. در این بین، برخی اتفاقات تلخ و ناراحت کننده هم برای او رخ داده که از آن جمله می‌توان به برخی کلاهبرداری‌ها از سوی یکی از نزدیکان او، با سوء استفاده از نام و اعتبار این خواننده اشاره کرد.

تا دغدغه‌های صادقی بیشتر و روحیه‌اش برای ادامه فعالیت‌هایش، بد‌تر و بد‌تر شود. اما در اوج این گرفتاری‌ها، برخی نوازنده‌های ارکستر «مشکی پوشان»، ساز جدایی سر داده‌اند و ظاهرا از ادامه این روند و ممنوع شدن کنسرت این خواننده خسته شده‌اند تا شرایط وخیمی دامن گیر صادقی شود.

مسعود همایونی دیگر چهره سرشناس این گروه در این باره گفت: اخبار اخیر را تايید میکنم. تلاشهای خبرنگار ما برای تايید خبر از سوی خود صادقی بینتیجه ماند ودر تماس کوتاهی که با این خواننده داشتیم، او گفت: در جلسه مهمی برای حل مشکلات هستم. بگو همه برایم دعا کنند....