به گزارش افکارنیوزبه نقل از ایسنا، فردریک دوزییر ۳۳ ساله، پس از ۱۸ ماه تحقیقات و پس از محاکمه‌ای طولانی به دلیل ۲۵ مورد ارتکاب جرم، از جمله تجاوز، سوءاستفاده اخلاقی، آدم‌ربایی و دزدی، در دادگاه محکوم شده است.

وی که صاحب یک گالری در یکی از شهرهای کالیفرنیا بود، سال گذشته به طور جداگانه این زنان را به گالری خود کشانده و آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود.

قاضی پرونده پس از ادای احترام به قربانیان که دو تن از آنها در دادگاه حضور داشتند، این مجرم را به تحمل ۳۷۳ سال زندان محکوم کرد.

براساس گزارش آسوشیتدپرس، همچنین در جایی دیگر یک مرد جوان به جرم سوءاستفاده اخلاقی از دو نفر از اقوامش، زمانی که آنها تنها هفت سال داشته‌اند، به ۸۴ سال حبس محکوم شد.

ژوزه انریکه هرناندز ۳۵ ساله، در سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ دو دختر بچه که هر دو از اقوام نزدیکش هستند را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود.

وی پس از اینکه در آوریل ۲۰۱۱ توسط پلیس دستگیر شد به جرایمش اعتراف کرد اما بعدتر در دادگاه مدعی شد که دخترها علیه او شهادت دروغ داده‌اند و وی بی‌گناه است این در حالی است که قاضی در نهایت او را به ۸۴ سال زندان و پرداخت غرامت به قربانیان محکوم کرد.

هرناندز قرار است به ازای صدمات روحی که به این دختران وارد کرده، به یکی از این قربانیان ۹۰۰ هزار دلار و به یکی دیگر نیز ۱۰۰ هزار دلار پرداخت کند.