افکارنیوز

: مقامات شهری نوادا به یک زن کالیفرنیایی اعلام کردند که او صاحب ارثیه ای ۷.۴ میلیون دلاری از یکی از عموزاده های خود شده است.

خانم " ایرنه ماندازی " تنها وارثزنده آقای " والتر ساماسکو " شناخته شده و این ارثیه میلیونی را صاحب شد. این خانم یک کمک آموزگار است که زندگی معمولی داشته و از شنیدن میلیونر شدنش حسابی شوکه شد.

گفته میشود آقای والتر هنگام مرگ در حساب پس اندازش تنها ۲۰۰ دلار پول نقد داشت اما بیشتر دارایی اش را به صورت سکه های طلا در گاراژ خانه اش نگهداری میکرد که بعد از مرگش توسط مقامات دولتی پیدا شده و به این خانم تحویل داده شد.

این پیر مرد بد اخلاق که هیچ وارثو یا قوم و خویش دیگری نداشته است به قدری بد اخلاق و اخمو بود که با هیچ کس رابطه نداشت، حتی این خانم که اکنون ثروتمند شده است مدت یک سال از این عموزاده خود کاملا بی خبر بود. این مرد ۶۹ ساله در خانه اش جان سپرده بود و همسایگان یک ماه بعد از مرگ وی به دلیل بوی تعفن شدیدی که از منزل وی به مشام میرسید با پلیس تماس گرفتند و آن هنگام بود که متوجه مرگ وی شدند.

او هیچ وصیت نامه ای از خود به جا نگذاشته بود و هیچ فامیل شناخته شده ای نداشت بنابراین این خانم تنها وارثقانونی وی محسوب شده و بعد از کسر ۸۰۰ هزار دلار به عنوان مالیات از این ارثیه میلیونی باقی این پول به وی تحویل داده شد.

گفته میشود این مرد علاقه شدیدی به جمع آوری سکه های طلا داشت و سکه هایی که از گاراژ وی پیدا شده است متعلق به دهه ۱۸۴۰ و ۱۸۹۰ میلادی و از چند کشور مختلف دنیاست. او این سکه هارا با سلیقه خاصی در آلومینیوم پیچیده و در گاراژ منزلش پنهان کرده بود.