به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، محمدقربان عسگری در قزوین اظهار داشت: مأموران انتظامی استان قزوین در سه اقدام پلیسی تعداد ۱۰ هزار و ۴۵۰ عدد شکلات، یک هزار و ۶۳۳ قلم لوازم آرایشی و یک هزار عدد شیرآلات خارجی قاچاق کشف و ضبط کردند.

وی ادامه داد: در نخستین اقدام روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان البرز هنگام گشت‌زنی در جاده قدیم قزوین تهران به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک و در بازرسی از آن تعداد ۱۰ هزار و ۴۵۰ عدد شکلات خارجی کشف و راننده خودرو را دستگیر کردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین بیان کرد: همچنین مأموران یگان امداد این شهرستان هنگام گشت‌زنی در جاده قدیم قزوین ‌ تهران یک دستگاه سواری پیکان را متوقف که در بازرسی از آن یک هزار و ۶۳۳ قلم لوازم آرایشی کشف و دو نفر در این خصوص دستگیر شدند.

عسگری افزود: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قزوین هنگام کنترل خودروهای عبوری در عوارضی آزادراه قزوین کرج یک دستگاه سواری پژو آردی را متوقف و در بازرسی از خودرو یک هزار عدد شیرآلات خارجی قاچاق کشف و سرنشین آن را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: مأموران انتظامی شهرستان قزوین نیز در بازرسی از یک دستگاه سواری پیکان در عوارضی آزادراه قزوین ـ کرج ۳۱ توپ پارچه و ۲۷ قواره روسری خارجی قاچاق کشف و ضبط کردند