به گزارش افکار، سمینار بررسی نقش ارتباطات، رسانه و روباط عمومی در اقتصاد مقاومتی و مقابله با تحریم های اقتصادی اول و دوم بهمن در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

این سمینار به همت دبیرخانه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت، دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و معاونت مطبوعاتی اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

سخنرانان این سمینار به راهبردها و سیاست های رسانه ای برای مقابله با تحریم ها پرداختند و راهبردهای مؤثر مالی و اقتصادی در اقتصاد مقاومتی و نقش ارتباطات در اثر بخشی آن را مورد کنکاش قرار دادند. در این سمینار همچنین نقش رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی در اقتصاد مقاومتی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

این سمینار از سازمان های فعال اقتصاد مقاومتی در مقابله با تحریم ها و حامیان سمینار تقدیر با تقدیم لوح سپاس و تندیس تقدیر به عمل آورد. نهادها و سازمان های معرفی شده در این سمینار به طور خلاصه عبارت بودند از: گروه خودروسازی سایپا، بانک مرکزی، بانک انصار، بانک توسعه تعاون، بانک تجارت، بانک آینده، بانک قوامین، معاونت مالی و اداری شهرداری تهران، شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی، بیمه ایران، بیمه دانا، تعاونی اعتبار ثامن، شرکت مخابرات و جمعیت هلال احمر.