به گزارش افکار نیوز به نقل از خبرگزاری " ایونا "، اندرو اوهیگان نویسنده اسکاتلندی این رمان افزود: جولی در این فیلم نقش مریلین مونرو را بازی می کند و جرج کلونی هم به نقش فرنک سیناترا دیگر بازیگر شاخص هالیوود ظاهر خواهد شد.

به گزارش تایمز انتظار می‌رود تولید فیلم به زودی آغاز شود. در چند ماه اخیر حرف‌های زیادی درباره این پروژه زده شده است. در مقطعی از اسکارلت جوهانسن به عنوان بازیگر نقش مونرو یاد می‌شد و خود اوهیگان قبلا کریستینا هندریکس بازیگر سریال «مردان دیوانه» را برای این نقش پیشنهاد داده بود.

رمان «زندگی و عقاید ماف سگه و دوستش مریلین مونرو» زندگی دو سال آخر زندگی بازیگر فیلم‌های «خارش هفت ساله» و «بعضی‌ها داغش را دوست دارند» را از نگاه ماف، سگ او به تصویر می‌کشد که یک «تری‌یر» مالتی بود. ماف را سیناترا سال ۱۹۶۰ به عنوان هدیه به مونرو داد.

این رمان همچنین تعدادی از لحظه‌های تعیین‌کننده قرن بیستم را به تصویر می‌کشد. برابر با آنچه در توضیحات کتاب آمده، ماف - نام کوتاه مافیا - تعدادی از چهره‌های شاخص آن زمان از جمله جان اف. کندی را دید. مونرو او را با خود به کلاس‌های بازیگری، رستوران‌ها، فروشگاه‌های بزرگ و … می‌برد و وقتی هم برای جدایی از آرتور میلر همسر نمایشنامه‌نویس خود به مکزیک رفت، این سگ را با خود برد.

نویسنده در کتاب خود از زبان ماف نوشته است: «مریلین یک مخلوق غریب و غمگین بود، اما همزمان بیش از هر کس دیگری که می‌شناختم به طور ذاتی طناز بود.»

وقتی مونرو سال ۱۹۶۲ در ۳۶ سالگی درگذشت، ماف سه ساله بود. آنجلینا جولی این روزها تریلر جاسوسی سالت را روی پرده سینماها دارد.