به گزارش افکارنیوز به نقل از بهار، شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید چند روزی را مثل یک شاهزاده واقعی زندگی کنید؟ صبحانه در تختخواب، آدمهایی در تمام ساعات شبانهروز گوش به فرمان شما، همهچیز مطابق میل و سلیقهتان و همه اینها در محیطی اشرافی و زیبا؛ در یک کاخ! کلمه کاخ در اسم بیش از صد هتل دنیا وجود دارد.ساختمان‌هایی که متعلق به خانواده‌های اشرافی و سلطنتی بوده‌اند یا به سبک آن‌ها ساخته شده‌اند. برای همین شاید بد نباشد بدانید این روزها زندگی مثل یک شاهزاده واقعی رویایی دور از دسترس نیست و به راحتی امکان‌پذیر است. برای همین می‌خواهیم شما را به هتلی در استانبول ترکیه ببریم.هتلی رویایی برای ساختن تعطیلات به‌یاد‌ماندنی. باور کنید قصری که در دوره عثمانی و در اواسط قرن نوزدهم توسط سلطان عبدالعزیز ساخته شده شما را یک قرن عقب‌تر می‌برد. کافی‌ است برای هر شب اقامت چهار‌میلیون تومان پرداخت کنید تا علاوه بر چشم‌انداز تنگه بسفر، از خصوصیات شاخص این هتل باشکوه نیز بهره‌مند شوید.چهار‌میلیون تومان البته حداقل قیمتی است که برای یک اتاق معمولی در این هتل می‌پردازید تا علاوه بر امکانات رفاهی متعدد، از این مکان به راحتی به هر نقطه دیگری از شهر رفت و آمد داشته باشید!

اگر هم همچون اکثر توریست‌های ایرانی علاقه زیادی به منطقه‌ آکسارای دارید زیاد نگران باشید از این هتل تا میعادگاه ایرانی‌ها در استانبول مسافت زیادی نیست و به راحتی می‌توانید گشت و‌ گذار در این منطقه را تجربه کنید. در این هتل اقامت گزینید تا آسیا را از سواحل اروپا به تماشا بنشینیدید شما هم به دنبال جایی برای آرامش. آرامشی از جنس آب و نور خورشیدی که وجود‌تان را پر می‌کند از هرم گرمایی دلپذیر.
به گزارش جهان به نقل از بهار، شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید چند روزی را مثل یک شاهزاده واقعی زندگی کنید؟ صبحانه در تختخواب، آدم‌هایی در تمام ساعات شبانه‌روز گوش به فرمان‌ شما، همه‌چیز مطابق میل و سلیقه‌تان و همه این‌ها در محیطی اشرافی و زیبا؛ در یک کاخ! کلمه کاخ در اسم بیش از صد هتل دنیا وجود دارد.ساختمان‌هایی که متعلق به خانواده‌های اشرافی و سلطنتی بوده‌اند یا به سبک آن‌ها ساخته شده‌اند. برای همین شاید بد نباشد بدانید این روزها زندگی مثل یک شاهزاده واقعی رویایی دور از دسترس نیست و به راحتی امکان‌پذیر است. برای همین می‌خواهیم شما را به هتلی در استانبول ترکیه ببریم.هتلی رویایی برای ساختن تعطیلات به‌یاد‌ماندنی. باور کنید قصری که در دوره عثمانی و در اواسط قرن نوزدهم توسط سلطان عبدالعزیز ساخته شده شما را یک قرن عقب‌تر می‌برد. کافی‌ است برای هر شب اقامت چهار‌میلیون تومان پرداخت کنید تا علاوه بر چشم‌انداز تنگه بسفر، از خصوصیات شاخص این هتل باشکوه نیز بهره‌مند شوید.چهار‌میلیون تومان البته حداقل قیمتی است که برای یک اتاق معمولی در این هتل می‌پردازید تا علاوه بر امکانات رفاهی متعدد، از این مکان به راحتی به هر نقطه دیگری از شهر رفت و آمد داشته باشید!

اگر هم همچون اکثر توریستهای ایرانی علاقه زیادی به منطقه آکسارای دارید زیاد نگران باشید از این هتل تا میعادگاه ایرانیها در استانبول مسافت زیادی نیست و به راحتی میتوانید گشت و گذار در این منطقه را تجربه کنید. در این هتل اقامت گزینید تا آسیا را از سواحل اروپا به تماشا بنشینید