افکار

- صندوق توسعه ملی برای تکمیل کادر تخصصی در حوزه های اقتصادی، سرمایه گذاری، نظارت، بانکی، بین الملل، مالی و اداری در نظر دارد از بین متقاضیان واجد شرایط عمومی استخدام از طریق آزمون با شرایط ذیل اقدام به جذب نیروی انسانی نماید.

شهرهای مورد نیاز: سراسر کشور
تعداد مورد نیاز: مشخص نشده
تاریخ انقضا: ۲۷ بهمن ماه ۹۱

امکانات و مزایا:

(*) محل کار در صندوق توسعه ملی در تهران می باشد
(*) پذیرفته شدگان از حقوق و مزایا وامکانات و تسهیلات مناسب برخوردار خواهند بود.
(*) بهره گیری از دوره های آموزشی تخصصی.

انتقالی از سایر دستگاهها پذیرفته می شود

شرایط عمومی استخدام

- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یامعافیت دائم از خدمت(ویژه آقایان)
- نداشتن اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
- نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.
- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

شرایط اختصاصی استخدام

- حداکثر سن برای رشته شغلی کارشناس نظارت ۳۰ سال و برای سایر رشته های شغلی مندرج در آگهی استخدام ۳۵ سال می باشد.
- داشتن ۵سال سابقه مرتبط یا تحقیقاتی در زمینه رشته های شغلی ردیفهای ۲ الی ۴ و ۶ الی ۷ و ۸ سال برای رشته شغلی ردیف ۵ آگهی استخدام.

مواد آزمون عبارتند از:

الف) آزمون عمومی شامل ۱ - زبان انگلیسی عمومی۲ - مبانی قانونی(قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران – قانون برنامه پنجم توسعه از مواد ۶۹ الی ۱۳۵ – حساب ذخیره ارزی) به تعداد(۴۰) سئوال می باشد.
ب) آزمون تخصصی شامل سئوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب به تعداد(۶۰) سئوال می باشد.
- سوالات به صورت تستی چهار گزینه ای(بدون اعمال نمره منفی) طراحی خواهد شد.

تذکرات:

۱ - انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز به ترتیب از بالاترین نمرات آزمون انجام خواهد شد.
۲ - به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل(به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳ - مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
۴ - مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون(حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۵ - انتخاب‌ نهائی پذیرفته شدگان‌آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت خواهد گرفت.

نحوه ثبت نام داوطلبان استخدام:

متقاضیان استخدام که قبلاً رزومه خود را تا تاریخ ۵/۱۱ / ۱۳۹۱ به آدرس الکترونیکی صندوق توسعه ملی ارسال نموده اند می بایست پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط استخدام(درصورت دارا بودن شرایط) نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و ثبت سوابق در محل مشخص شده از تاریخ ۱۹/۱۱ / ۱۳۹۱ تا ۲۷/۱۱ / ۱۳۹۱ اقدام نمایند.
کلیه متقاضیان می‌بایست پس از ثبت نام الکترونیکی، نسبت به ارسال موفق اطلاعات خود اطمینان حاصل نموده و پس از دریافت کد رهگیری جهت پیگیری مراحل دریافت کارت و نتیجه آزمون آن را نزد خود نگهداری نماید.

دریافت کارت ورود به جلسه، زمان و مکان آزمون:

کلیه متقاضیان می‌بایست از تاریخ ۱۵/۱۲ / ۱۳۹۱ الی ۱۶/۱۲ / ۱۳۹۱ به مدت دو روز به سایت اینترنتی مذکور مراجعه نموده واز کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی تهیه و نزد خود جهت حضور در جلسه آزمون نگهداری نمایند. لازم است کلیه متقاضیان در روز آزمون، کارت چاپی ورود به جلسه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند. زمان برگزاری آزمون مورخ ۱۷/۱۲ / ۱۳۹۱ ومحل برگزاری آزمون بر روی کارت داوطلبان درج خواهد شد.


برای مشاهده بهتر روی عکس کلیک کنید.


لینک ثبت نام