چتر یکی از وسایلی است که این روزها زمستان بسیار استفاده می شود و بهتر است در روزهای که هوا مقداری ابری و متفاوت از روزهای دیگر است چتر به همراه داشته باشیم

افکار

- هر بار که زیر باران خیس می شود احتمالا آرزو می کنید که ای کاش یک چتر خوب داشتید. همراه داشتن چتر نیز همیشه مناسب نیست و مشکلاتی را به همراه دارد. چترها همچنین ممکن است پاره شوند و یا درمقابل باد استقامت نداشته باشند.

طراحی به نام " Quentin Debaene " به تازگی چتری را طراحی کرده است که می تواند تمامی مشکلات چترهای قدیمی را برطرف کند و همچنین ایده ای بسیار جالب در دل خودش دارد. این چتر تنها از یک دسته ساخته شده است و چیز دیگری ندارد.

" ۰Airblow ۲۰۵ " چتری است که برای سال های بسیار دور طراحی شده است و تنها با هوا کار می کند. این چتر به گونه ای طراحی شده است که یک توده هوای بسیار فشرده در بالای سر شما ایجاد می کند که این می تواند شما را در مقابل بارش باران محافظت کند.

این چتر از آنجایی که قسمت پارجه ای ندارد پس به جایی گیر نمی کند و به هیچ عنوان نیز ÷اره یا خراب نمی شود. دسته این چتر یک پمپ هوا دارد که هوای اطراف را مکش می کند و سپس آن را در بالای سر شما به صورت فشرده جمع آوری می کند.

این چتر همانطور که از نامش مشخص است برای سال ۲۰۵۰ طراحی شده است اما در نوع خود بسیار جالب و هوشمندانه است. طراح آن البته ادعا کرده است که یک نمونه ساده از آن را ساخته است.

کد خبر: 195432