افکار

- ثبت‌نام آزمون مشترک کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه‌ها فقط به صورت اینترنتی از امروز آغاز و تا روز شنبه ۱۲ اسفند ماه ادامه دارد.

کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ به نشانی www. sanjesh. org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۲ اقدام کنند.

همچنین، داوطلبان آزمون کارشناسی ناپیوسته می‌توانند همزمان با مهلت ثبت‌نام، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان باید به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۱۴۴ هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به دریافت کارت اعتباری اقدام کنند.

چنانچه داوطلبی علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی واحدهای مختلف دانشگاه آزاد باشد، باید علاوه بر وجه ثبت‌نامی فوق نسبت به پرداخت وجه مربوط به اعلام علاقه‌مندی که در سایت مشخص شده است اقدام و سپس نسبت به دریافت یک کارت اعتباری علاقمندی اقدام کند.

بر اساس برنامه زمانی پیشبینی شده، آزمون پذیرش دانشجو دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۲ با توجه به رشته امتحانی داوطلبان در صبح و یا بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۴ مرداد برگزار میشود.