افکار

- پرواز شماره ۵۲۴۲ شرکت هواپیمایی آتا که قرار بود ساعت ۱۵.۴۰ امروز از فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد تبریز انجام شود با تاخیر نزدیک به ۸ ساعت قرار شده ساعت ۲۳.۴۰ صورت گیرد.

مسافران این پرواز همچون سایر پروازهای شرکت هواپیمایی آتا با نارضایتی کامل از نحوه برخورد کارکنان و مسئولان این شرکت دست به دامن خبرنگاران فارس شده و از آنان خواستند تا نسبت به انعکاس این امر اهتمام کنند.

یکی از مسافران این پرواز در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: بعداز معطلی ۲ ساعته در فرودگاه مهرآباد دلیل تاخیر را از دفتر شرکت هواپیمایی آتا در این فرودگاه جویا شدیم که نفر پاسخگو با اعلام اینکه این تاخیر به او ربطی ندارد از ما خواست تا این دفتر را ترک کنیم چرا که ایشان در حال پاسخگویی به تلفنی خصوصی هستند.

این شهروند آذری با اشاره به اینکه براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته باید ساعت ۱۷ در تبریز می‌بود، گفت: این تاخیر بسیاری از برنامه‌ریزی‌های کاری او و همکارانش را بر هم زده است.

این هموطن اضافه کرد: که بعداز کلی پرس و جو نقص فنی دلیل تاخیر و در نتیجه لغو پرواز شماره ۵۲۴۲ برایشان اعلام شد.

رستمی مدیر کل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی در گفت‌گو با خبرنگار فارس در تبریز با تایید خبر باطل شدن پرواز ۵۲۴۲ شرکت هواپیمایی آتا از مبداء فرودگاه مهرآباد تهران گفت: دلیل باطل شدن این پرواز اعلام نشده و صرفا عنوان نامه باطل شد برای این پرواز به فرودگاه تبریز ارسال شده است.

تاخیر پرواز و عدم تمکین ارباب رجوع توسط شرکت هواپیمایی آتا نارضایی استفاده کنندگان از خدمات این شرکت هواپیمایی را در پی داشته است.

امروز صبح نیز پرواز شماره ۵۲۴۹ آتا از فرودگاه تبریز به مقصد تهران که قرار بود ساعت ۷:۳۰ انجام شود به با وجود اینکه مسافران را سوار کرده و در باند آماده پرواز بود بعد از دو ساعت معطلی به دلیل نقص فنی انجام نشد.