افکارنیوز: به گزارش خبرنگار سپاه نیوز "رمضان شریف" در دومین جلسه هم اندیشی ستاد انتفاضه و قدس با اشاره به اینکه یکی از مهمترین مناسبت های جدی در کشور که ویژگی خاصی نیز دارد، روز جهانی قدس است، افزود: روز قدس بخاطر اخبار روزانه ای که از طرف رسانه های جهان درخصوص مبارزه جانانه ملت فلسطین در برابر اشغالگران دنیا مخابره می شود، از طراوت و شادابی خاصی برخوردار است.
وی با اشاره به نگاه دوراندیش امام(ره) و تاکید بر این مطلب که اجرای نظر و خواست امام(ره) در مسیر توجه به قدس و مظلومان عالم است درخصوص آینده رژیم صهیونیستی ادامه داد: امروز اسرائیل در حال انزوای کامل در افکار عمومی بوده و در حقیقت سراشیبی سقوط قرار گرفته است.
وی افزود: رصد و پی گیری آخرین اوضاع و تحولات روز دنیا و بیان اخبار و اطلاعات دقیق مربوط به وضعیت مقاومت اسلامی و درمقابل آنچه در برابر رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی قرار گرفته است برای مردم ایران و دیگر ملل و جوامع بسیار مهم بوده و می تواند پیام های روز قدس امسال را منتقل نماید.
وی در برشماری برنامه های روز جهانی قدس گفت: اجرای برنامه های متعدد و متنوع در روز قدس پیش بینی شده است که مقداری از آنها در حوزه مطبوعات و رسانه ها خواهد بود.
رئیس ستاد انتفاضه و قدس با اعلام این مطلب که فراخوانی گسترده ای درباره ارسال مقالاتی در خصوص انتفاضه و قدس خواهد شد تا علاقه مندان مطالب خود را ارسال کنند، تاکید کرد: به ۲۵ تا ۳۰ مقاله برتر جوایزی نفیس ارایه خواهد شد که از این مقالات برای بهره برداری و انتشار در رسانه ها و مطبوعات استفاده می شود.
وی همچنین اعلام کرد: در روز قدس سال جاری تمهیدات خوبی در حوزه امنیتی و اجتماعی نیز صورت گرفته است تا مراسم روز قدس امسال از سالهای گذشته باشکوه تر برگزار شود.
در این جلسه همچنین تعدادی از مسئولان برگزاری مراسم روز قدس گزارشی درخصوص برنامه ها و تمهیدات پیش بینی شده برای این روز ارایه کردند.