به گزارش افکارنیوز، کلیه داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام نموده اند می توانند از تاریخ ۲۰/۱۲ / ۱۳۹۱ لغایت ۲۲/۱۲ / ۱۳۹۱ نسبت به مشاهده و ویرایش عکس و اطلاعات خود اقدام نمایند.

با عنایت به اینکه تعدادی از عکسهای آپلود شده توسط متقاضیان استخدام فاقد ویژگیهای مندرج در دفترچه راهنما و سامانه آزمون استخدامی می باشند؛ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که بدون رعایت موارد خواسته شده اقدام به عبور از مرحله “عکس داوطلب” نموده اند می رساند، تا پایان زمان ویرایش مهلت دارند نسبت به اصلاح عکس خود اقدام نمایند. مجدداً یاد آور می گردد صرفاً فایل تصویر اسکن شده یک قطعه عکس پرسنلی داوطلب با مشخصات لازم قابل قبول بوده و سایر تصاویر از جمله تصویر کارت ملی، تصویر شناسنامه، تصاویر بریده شده از عکسهای غیر پرسنلی و … فاقد اعتبار می باشند.

۱ - آزمون کتبی در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۹۲/۰۲ / ۰۵ و ۹۲/۰۲ / ۰۶ به صورت همزمان در ۸ حوزه اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز، کرمانشاه و مشهد برگزار خواهد گردید.
۲ - آزمون کتبی مشتمل بر سوالات استعداد شغلی(ضریب ۱)، سوالات عمومی از دروس ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی و دانش رایانه(ضریب ۱) و سوالات تخصصی مرتبط با هریک از گروه های شغلی(ضریب ۲) می باشد. جهت اطلاع از عناوین دروس سوالات تخصصی به بخش ۱۶ دفترچه راهنما مراجعه نمایید.
۳ - کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز شنبه مورخ ۹۲/۰۱ / ۳۱ از طریق همین پایگاه قابل دریافت می باشد.
۴ - تعداد سوالات عمومی ۳۰ و سوالات تخصصی ۷۰ عدد می باشد که این بخشها دارای نمره منفی می باشند.

دانلود سوالات تخصصی استخدامی شرکت نفت

دانلود سوالات عمومی استخدامی شرکت نفت